Huawei P40 Pro

Huawei P40 Pro
Huawei P40 Pro
Huawei P40 Pro
Huawei P40 Pro

Informace o Huawei P40 Pro

Pořizuj fotografie a videa, kdykoliv chceš se čtverným Ultra Vision Leica fotoaparátem. Způsob převrat ve svých zkušenostech s rychlostí a výkonem se špičkovou čipovou sadou Kirin 990 5G. Inovativní design potěší tvé estetické cítění a přinese ergonomický komfort. Přistroj HUAWEI P40 Pro tě připraví na budoucnost.

Zázrak ve tvé ruce

Quad-Curve Overflow displej je inspirovaný krásou a formou tekoucí vody a je inovovaný tak, aby na všech krajích odstranil bariéry vidění a představivosti. S 90 Hz obnovovací frekvencí si vychutnáš pohlcující obsah. Prostřední rám a ochranné kulaté rohy zvyšují harmonický pocit vzbuzovaný vzhledem přístroje i hmatovými vjemy.

Přisvoj si eleganci

HUAWEI P40 Pro odráží čistotu přírody a těží z jejích plných barev ve verzích Ice White, Black a Silver Frost. Refrakční matný povrch podtrhuje éterický smysl pro hloubku, který odhaluje elegani a vnitřní klid v každém odstínu.

Prozkoumej svět, vytvoř příběhy

Prozkoumávání života a vytváření příběhů nikdy nekončí. Penta/Quad/Triple Ultra Vision fotoaparát Leica je sjednocený systém, na který se můžeš spolehnout. Vytvoří dokonalý snímek ve dne i v noci a nezáleží, jestli je objekt tvého zájmu blízko, či daleko. Snadno zachytíš to, co vidíš a vyjádříš své pocity.

Celý den, celá scéna a skvělé rozlišení

Telefon nabízí špičkový snímač o rozměrech 1/1.28 palců s vysokou pixelovou velikostí 2.44 μm. Barevný filtr RYYB navíc pouští obrovské množství světla, přináší velký dynamický rozsah a redukuje podíl šumu. Hlavní 50 Mpx fotoaparát podporuje sloučení 4 pixelů v 1 a automatické zaostření Octa PD a přináší úžasný jas a přesné detaily bez ohledu na scénu a světelné podmínky. HUAWEI XD Fusion Engine využívá vylepšený procesor pro zpracování obrazu a NPU a dokáže rychle zpracovat ohromné množství informací, mimořádně vylepšit jas na úrovni pixelu každého snímku ve dne i v noci.

Jasné snímky i s malým množstvím světla

Díky senzoru HUAWEI Ultra Vision zachytíš i ve tmě úsměv, oblíbené šaty a noční panoramata, fotografie budou skvěle osvětlené, ostré a s nízkým šumem.

Profesionální portréty s Al

Hlavní fotoaparát Ultra Vision HUAWEI P40 Pro a senzor barevné teploty s AI zobrazí barvy o 45 % lépe, navíc dokáží přesně analyzovat a segmentovat prostředí a osoby. Vylepšené pixely přináší do fotografie více světla, přirozenou barvu a ostré detaily. Zachyť kvalitní portrét kdykoliv a kdekoliv.

Vypadáš skvěle

Nový vylepšený přední 32 Mpx fotoaparát o vysokém rozlišení s automatickým zaostřováním úzce spolupracuje s fotoaparátem s hloubkou IR a vytvoří skvělé selfie s přirozenými bokeh efekty. Inteligentní optimalizace osvětlení, barvy kůže a detailů textury je přesnější. Pořizuj si selfie s radostí.

Nezapomeň na nádhernou noc, zachyť svůj příběh

Nahrávej vysoce kvalitní videa za jakéhokoli osvětlení. Ať už natáčíš noční život, nebo pozoruješ děti při hře na pláži při západu slunce, každý příběh bude vypadat stejně jako ve skutečnosti. Díky citlivosti až do ISO 51200 vždy zachytíš příběh jasně.

Jedinečný výkon pro skutečný zážitek

Osvoj si ultra vysokou rychlost díky první integrované čipové sadě na světě 5G SoC7, Kirin 990 5G. Díky technologii 7nm+ EUV a inovativní architektuře CPU dosahuje HUAWEI P40 Pro vysoké účinnosti a plynulosti systému. Nech se okouzlit vynikajícím výkonem grafiky GPU Mali-G76 MC16, nepřekonatelným zpracováním obrazu s vylepšeným ISP a pokročilou schopností AI v NPU se dvěma jádry.

Hraní, které tě pohltí

Vylepšený modul zpracování obrazu inteligentně optimalizuje obrazové rámce, aby zajistil vysokou plynulost při menší spotřebě energie. Na senzačním displeji s frekvencí 90 Hz uvidíš skutečný rozdíl při hraní hry s frekvencí obnovy obrazu 90 fps. Nyní je plynulejší a stabilnější a většinu času zůstává ve stavu High-frame. Nedělej si starosti s přehříváním, jedinečný systém SuperCool s 3D grafenovým filmem je spojen s ultra tenkým VC pro efektivní odvádění tepla.

IP68, konstruováno pro svobodné duše

Poskytuje ochranu před náhlými dešťovými kapkami nebo náhodnými stříkanci, pociť volnost a vydej se za dobrodružstvím. Je načase popustit uzdu své energii a kreativitě.

Tvoje tvář je tvým heslem

Funkce odemknutí obličejem přesně rozpozná rysy tvého obličeje a umožní odemknout obrazovku, nebo přistoupit k soukromým aplikacím. Bez ohledu na to, zda je kolem světlo, nebo tma, ověření je rychlé a spolehlivé.

Ověření dotykem

Vždy, když zvedneš telefon, můžeš ho současně odemknout pomocí otisku prstu na zvětšeném senzoru. Je to nejpřirozenější, nejpřesnější a velice rychlé ověření.

Parametry

Systém
Operační systémAndroid
AnTuTu skóre574600
Displej
Úhlopříčka displeje6.58 ″
Jemnost displeje441 PPI
Rozlišení – šířka1200 px
Rozlišení – výška2640 px
Paměť
Vnitřní paměť256 GB
Operační paměť8 GB
Baterie
Kapacita baterie4200 mAh
Podpora rychlonabíjeníAno
Bezdrátové nabíjeníAno
Fotoaparát
Rozlišení hlavního fotoaparátu50 Mpx
Rozlišení předního fotoaparátu32 Mpx
Maximální rozlišení videa4K
Počet objektivů zadního fotoaparátu4
Funkce a vlastnosti
Dual SIMAno
NFCAno
5GAno
Slot na SDAno
3,5mm sluchátkový konektorNe
Čtečka otisku prstůAno
VoděodolnostAno
Zvýšená odolnostAno
Rozměry a váha
Šířka7.26 cm
Výška15.82 cm
Tloušťka0.89 cm
Hmotnost209 g
Výrobce
VýrobceHuawei
Datum uvedení na trh