Huawei P40 Lite

Huawei P40 Lite
Huawei P40 Lite
Huawei P40 Lite
Huawei P40 Lite

Informace o Huawei P40 Lite

První zástupce vlajkové řady P40 s označením Lite nabízí skvělou výbavu za při nejmenším zajímavou cenu. Na první pohled vás svede svým 6,4palcovým Huawei Punch FullView displejem, po zapnutí vás pak uchvátí rychlostí díky Kirinu 810 i 6 GB RAM. Přesvědčivé je navíc i 128GB úložiště nebo superrychlé nabíjení 40 W.

Umělá inteligence a vysoký výkon

Výkon telefonu dodává procesor Kirin 810 s umělou inteligencí. Ve spolupráci s grafikou GPU Turbo se s ním můžete oddat i skutečně náročným činnostem, jako je hraní moderních her.

Obrovský prostor

Spojením 6GB operační paměti se 128GB úložištěm budete mít dostatek místa na veškerá vaše oblíbená multimédia a pohodlně budete moci používat i více aplikací najednou.

Čtyři fotoaparáty

Díky čtyřnásobnému zadnímu fotoaparátu dokážete pořídit decheberoucí snímky: portréty, makro i běžné snímky v působivých 48 Mpx.

Noční režim

Díky cloně f/1.8 a velkému 1/2palcovému senzoru, který propustí více světla, pořídíte opravdu špičkové snímky. Vysoké kvalitě fotografií napomáhá navíc technologie stabilizace obrazu Huawei AI Image Stabilization a speciální noční režim pro focení z ruky Handheld Super Night mode.

Dlouhá výdrž

Do krásně tenkého těla se výrobce zabudoval baterii o kapacitě 4 200 mAh, která se postará o dlouhou výdrž. Potěší navíc i rychlé nabíjení až 40 W, kdy k doplnění až 70 % kapacity baterie stačí pouhých 30 minut.

Čistý design

Tělo smartphonu tvoří zakřivené sklo se čtyřmi hranami a propracovaný design ještě více vyzdvihne 6,4palcový zobrazovač Huawei Punch FullView s maximálním využitím prostoru. Čtečku otisku prstů pak prakticky najdete na boku zařízení.