Huawei P Smart (2021)

Huawei P Smart (2021)
Huawei P Smart (2021)
Huawei P Smart (2021)
Huawei P Smart (2021)

Informace o Huawei P Smart (2021)

Huawei P Smart 2021 je ambiciózní smartphone s fantastickým designovým zpracováním, dechberoucí čtveřicí fotoaparátů, ohromnou výdrží 5 000 mAh baterie a příjemným uživatelským prostředím Android 10. Na přední straně telefonu se vyjímá 6,67" displej s jemností na úrovni 395 PPI a rozlišením 2400 × 1080 pixelů, v levém horním rohu pak najdete drobný výřez pro selfie kameru, která potěší 8 megapixely. Hlavní fotoaparát se pak pyšní 48Mpx kamerou, se kterou zachytíte snímky jako od profíka a díky 7nm čipové sadě Kirin 710A se budete moci na výkon telefonu opravdu spolehnout. Ve výbavě telefonu najdete také obchod s aplikacemi Huawei AppGallery,ovšem služby a aplikace Google nejsou k dispozici a nelze je tedy stáhnout.

Láska na první pohled

Elegantní vzhled HUAWEI P smart 2021 se zakřivenými hranami nabízí příjemný a pohodlný dotek díky rafinovanému řemeslnému zpracování a vynikajícímu povrchu. Tři dynamické barvy zářící ve světle zařídí, že ho budete milovat na první pohled.

Nabitý během pár minut

Huawei P smart 2021 podporuje nabíjení SuperCharge 22,5 W, které ti umožňuje sledovat videa další 2 hodiny s pouhými 10 minutami nabíjení, takže si můžeš užívat dlouhé chvilky zábavy.

Věčná zábava vždy při ruce

Velká baterie s 5 000 mAh spolupracuje s inteligentním algoritmem pro úsporu energie a bez námahy tě podporuje až 38,2 hodinami volání 4G, 16,6 hodinami přehrávání videa online a 12 hodinami surfování po síti 4G. Máme zábavy na rozdávání, proto je vždy kolem tebe a připravená na dlouhý nepřetržitý výkon.

Jasné a živé detaily

48Mpx fotoaparát s vysokým rozlišením ti pomůže zachytit nezapomenutelné okamžiky v živých a velmi jasných detailech. Bez ohledu na to, zda půjde o velkolepá panoramata krajiny nebo ohromující portréty, můžeš vidět všechny jemné detaily se super jasností.

Zachyť krásu i při slabém světle

Vynikající snímač HUAWEI SuperSpectrum spolupracuje s inteligentními algoritmy umělé inteligence, což ti umožní prozkoumat krásu každého okamžiku i v tlumeném světle. Zachyť živé městské scény nebo okouzlující portréty i v noci bez jakékoli námahy.

Pořiď snímek "vše v jednom"

Díky ultraširokoúhlému objektivu 120° můžeš fotografovat velkou budovu v plném zobrazení nebo zaznamenat celý dav lidí do jednoho rámečku, aniž bys musel ustoupit.

Sleduj svět šířeji a jasněji

Huawei P smart 2021 s 6,67" displejem s technologií FHD+ a pozoruhodným poměrem obrazovky k tělu nabízí rozsáhlý obraz v živých detailech. Navíc přední kamera uprostřed poskytuje optimální uživatelský zážitek s minimálním narušením.

Připraveno v okamžiku

Tlačítko napájení je integrováno s rozpoznáváním otisků prstů, což ti poskytuje větší pohodlí a bezpečnost. Jemně se dotkni strany, abys aktivoval čidlo, a bezpečně tak odemkni telefon ve zlomku sekundy.

Když jde o data, žádný kompromis

4 GB RAM efektivně umožňuje spouštět více aplikací současně a plynule mezi nimi přepínat, zatímco 128 GB ROM ti přináší velké úložiště pro všechna tvoje oblíbená videa, fotografie a hry.

Chytrý Screenshot

Jednoduše dvakrát klepni kloubem na obrazovku a pořiď tak snímek obrazovky, nebo klepni a nakresli uzavřený prostor, abys zachytil část obrazovky. Také můžeš klepnout a na obrazovce kreslit "S", čímž vezmeš "scrollovací" screenshot.

HUAWEI MeeTime

I při slabém připojení k síti, kdy podmínky zrovna nepřejí, ti HUAWEI MeeTime umožňuje mít stabilní audio a video výkon s vysokým rozlišením s jinými zařízeními HUAWEI. S HUAWEI MeeTime si můžeš vychutnat volání, produktivní schůzky i různé variace zábavy.