Nintendo Game & Watch: Super Mario Bros.

Nintendo Game & Watch: Super Mario Bros.
Nintendo Game & Watch: Super Mario Bros.
Nintendo Game & Watch: Super Mario Bros.
Nintendo Game & Watch: Super Mario Bros.

Informace o Nintendo Game & Watch: Super Mario Bros.

Super Mario Bros hry jsou rozhodně jedny z nejznámějších herních příběhů vůbec. Pokud jste jejich fanoušky, Nintendo Game & Watch: Super Mario Bros. je rozhodně to pravé pro vás. Herní konzole si zachovala svůj tradiční tvar a dokonce i rozmístění herních prvků, které byly typické pro původné handheldy od Nintenda. Zahrát si můžete všechny světoznámé arkádové série Super Mario Bros, v pokračování si volíte mezi hraním za figurku Maria či jeho zeleného bratra Luigiho a nebo se můžete postavit výzvě v retro speciální oddychovce Game&Watch: Ball.

Okouzlující retro vzhled

Systém Game & Watch vyšel v Japonsku poprvé v roce 1980 a nesmazatelně se zapsal do historie videoher. Tato legendární příruční konzole se nyní k 35. výročí od vydání hry Super Mario Bros vrací v líbivé retro edici s plně barevným displejem a tlačítkovým ovládáním.

Animované hodiny

Kromě herního režimu nabízí Nintendo ke konzoli i mód hodin, který je víc než jen ukazatelem času. Digitální hodiny totiž doprovází 35 zábavných a originálních animací, které se mění na základě denní doby a herní prostředí se tak v jednotlivých částech dne liší. Průběžně se setkáte s různými postavičkami ze světa Super Maria, od jeho kamarádů po nepřátele. Konzoli lze dobít prostřednictvím USB-C konektoru, nabíjecí kabel je součástí balení.

Parametry

Typ
PřenosnostPřenosná
RetroAno
Displej
Úhlopříčka displeje2.4 ″
Vlastnosti
Wi-FiNe
BluetoothNe
Blu-rayNe
Vybavení
Pohybový senzorNe
Integrovaný mikrofonNe
Úložiště
Typ disku-
Rozměry a váha
Šířka11.2 cm
Výška6.7 cm
Hloubka1.25 cm
Hmotnost68 g
Vstupy a výstupy
HDMI outNe
Jack 3,5 mmNe
USB-ANe
USB-CAno
MicroUSBNe
LAN (Ethernet)Ne
Výrobce
VýrobceNintendo
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte Nintendo Game & Watch: Super Mario Bros. s jinými produkty v kategorii herní konzole.