Nintendo Game & Watch: The Legend of Zelda

Nintendo Game & Watch: The Legend of Zelda
Nintendo Game & Watch: The Legend of Zelda
Nintendo Game & Watch: The Legend of Zelda
Nintendo Game & Watch: The Legend of Zelda

Informace o Nintendo Game & Watch: The Legend of Zelda

Retro konzole Game and Watch: The Legend of Zelda je skvělou sběratelskou lahůdkou příznivců retro konzolí a známé hry The Legend of Zelda. Legendární konzole se po letech vrací ve stylové retro edici s plně barevným displejem a tlačítkovým ovládáním, která oslavuje 35. výročí existence legendární série The Legend of Zelda, která okouzlila miliony hráčů z celého světa – a nyní si ji můžete zahrát v podobném stylu, kterým se hrála v 80. letech minulého století. Herní konzole Game and Watch potěší jak náruživé hráče, tak i sběratele. Napájení konzole probíhá pomocí vestavěné Li-ion baterie, která má výdrž až 8 hodin. Baterii lze dobít dodávaným USB–A na USB–C kabelem během 3,5 hodiny.

Pořádná RPG dobrodružství, která pomáhala definovat žánr

S touto konzolí získáte celkem 4 hry v nostalgickém provedení, v anglické nebo japonské verzi. Základ tvoří původní hra z roku 1987, která to vše spustila: The Legend of Zelda. S pokračováním z roku 1988 přichází Zelda II: The Adventure of Link. Zde budete prozkoumávat dungeony v rozsáhlém podsvětí. Jako třetí hra na vás čeká The Legend of Zelda: Link´s Awakening v původní verzi pro ruční konzole z roku 1993. Ve čtvrté klasické hře Game & Watch, Vermin se do hlavní role dostane Link.

Digitální hodiny a časovač

Ve hře jsou k dispozici pro zpestření digitální hodiny a časovač. Hodiny budete využívat i během hraní. Časovač je možné využít pro zjištění informací, kolik nepřátel jste schopni za daný čas přemoct. Retro konzole může posloužit i jako stylové hodiny nebo budík. Hodiny zobrazují různé animace v průběhu dne s vašimi oblíbenými postavami i jejich protivníky.

Parametry

Typ
RetroAno
Displej
Úhlopříčka displeje2.36 ″
Vlastnosti
Wi-FiNe
BluetoothNe
Blu-rayNe
Vybavení
Pohybový senzorNe
Integrovaný mikrofonNe
Úložiště
Typ disku-
Možnost externího diskuNe
Rozměry a váha
Šířka11.2 cm
Výška6.7 cm
Hloubka1.25 cm
Hmotnost68 g
Vstupy a výstupy
HDMI outNe
Jack 3,5 mmNe
USB-AAno
USB-CAno
MicroUSBNe
LAN (Ethernet)Ne
Výrobce
VýrobceNintendo
Datum uvedení na trh