Recenze Nintendo Game & Watch: Super Mario Bros.

Nintendo Game & Watch: Super Mario Bros.
Nintendo Game & Watch: Super Mario Bros.
Nintendo Game & Watch: Super Mario Bros.
Nintendo Game & Watch: Super Mario Bros.

Odborné recenze

  • Značka Super Mario Bros. letos v září oslavila 35 let od vydání prvního dílu. Nintendo při té příležitosti chystá hned několik projektů (na Switch už vyšla kolekce hitů Super Mario 3D All-Stars). Mezi nimi je i nová digihra z řady Game & Watch, která kralovala v osmdesátých letech. Novinka má barevný displej, tři hry a nabíjí se přes USB kabel. Potěší režim digitálních hodin, během nějž se čas od času spustí jedna z 35 připravených animací.

  • Původní systém Game & Watch vyšel v Japonsku v roce 1980 a stal se vůbec první handheld konzolí společnosti Nintendo. Nyní mají všichni hráči jedinečnou příležitost osahat si kus historie díky novému vydání Game & Watch: Super Mario Bros., které je v prodeji u vybraných partnerů od dnešního dne. Systém Game & Watch: Super Mario Bros. nabízí klasické hry Super Mario Bros., Super Mario Bros.: The Lost Levels (v Japonsku vydáno jako Super Mario Bros. 2) a speciální verzi hry Ball.

  • Společnost Nintendo totiž k oslavám 35. výročí Super Mario Bros. včera uvedla na trh nové vydání jejich vůbec prvního handheldu se jménem Game & Watch, jenž původně vyšel v Japonsku v roce 1980, takže se jedná už o poměrně slušný kousek z videoherní historie. V této nové verzi systému naleznete trojici klasických her Super Mario Bros., Super Mario Bros.: The Lost Levels (v Japonsku původně vydáno jako Super Mario Bros. 2) a speciální verzi videohry Ball s Mariem.