Xiaomi FIMI X8 SE

Xiaomi FIMI X8 SE
Xiaomi FIMI X8 SE
Xiaomi FIMI X8 SE

Informace o Xiaomi FIMI X8 SE

Xiaomi FIMI X8 SE je konstrukčně fantasticky zpracovaný, ultra lehký a přesto velmi odolný model dronu. Je vybaven 3-osou mechanickou stabilizací pro krásně plynulé záběry, hmotnost zařízení je pouhých 790g a celý dron lze prakticky složit tak, abyste jej kdykoliv a kdekoliv mohli mít neustále k dispozici. A pro bezstarostné ovládání vás bude doprovázet funkce GPS a Glonass.

Kamera

4K Ultra HD kamera se zvládne díky gimbalu naklánět od -90°až do 0° a kvalita obrazu rozhodně nijak trpět nebude. Ta je v rozlišení 4K/30fps při maximálním datovém toku 100Mbps. Rozlišení snímače je poté 12 MPx a nechybí ani možnost fotit ve formátu RAW.

Mobilní aplikace

Vyladěná a uživatelsky přívětivá mobilní aplikace vám umožní pořizovat navíc speciální panoramatické snímky, timelapse a mnoho dalších. Kamera je opatřena čipem IMX378 od Sony, který je prakticky nejlepším senzorem ve své kategorii.

Chytrý ovladač

Všechno dění můžete jednodue sledovat skrze ovladač, do kterého snadno vložíte svůj chytrý telefon nebo tablet (s podporou Android nebo iOS). Ovladač je rádiově řízený na frekvenci 5,725-5-850Ghz, můžete tedy neohroženě sledovat, co se děje až do vzdálenosti 5km.

Akumulátor

Dron dostal do vínku akumulátor Lipo s kapacitou 4500mAh. Díky tomu zvládne Xiaomi FIMI X8 poletovat ve vzduchu úctyhodných 33minut. Naproti tomu v ovladači je zabudovaný Lipo akumulátor o trochu menší kapacitě, a to 3900mAh. Pokud Xiaomi FIMI X8 ztratí signál nebo mu dojde baterie, sám se vrátí na místo startu.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače5000 m
Maximální doba letu33 min
Maximální rychlost18 m/s
Další funkce
GPSAno
Obraz
Stabilizace obrazuAno
Typ stabilizaceTříosý stabilizovaný závěs
Maximální rozlišení videa4K
Rozměry – složený
Šířka10.6 cm
Délka20.4 cm
Výška7.3 cm
Váha
Hmotnost760 g
Výrobce
VýrobceXiaomi
Datum uvedení na trh