Xiaomi Fimi X8 SE 2020

Xiaomi Fimi X8 SE 2020
Xiaomi Fimi X8 SE 2020
Xiaomi Fimi X8 SE 2020
Xiaomi Fimi X8 SE 2020

Informace o Xiaomi Fimi X8 SE 2020

Xiaomi Fimi X8 SE 2020 je nová verze lehounkého skládacího dronu, který můžete ovládat až na vzdálenost 4 km a který vydrží letět až 35 minut na jedno nabití. Přístroj je kombinací extrémně lehkého 3-osého stabilizátoru s nejnovějšími kontrolními algoritmy. Výsledkem budou krásně hladké a ostré záběry i v náročných povětrnostních podmínkách a během rychlých průletů. Ve složeném stavu má dron rozměry pouhých 73 × 106 × 204 mm a váží jen 765 g, takže ho snadno zabalíte třeba do batohu.

Čipová sada a záznam v HDR

FIMI X8 SE 2020 dostal do výbavy nejnovější čipovou sadou Hisilicon ISP, která umožní nahrávat videa ve 4K UHD 100 Mbps. Vylepšený režim F-log, formát DNG RAW a uživatelské nastavení fotoaparátu dopřeje všem milovníkům dronů mnohem individuálnějí a kreativnější přístup k pořizování záběrů. Díky HDR dokážete vytvářet dechberoucí záběry a fotografie s bohatými detaily, krásnými barvami a jasným světlem.

Skladné a přenosné řešení

Přestože je dron doslova nabušený skvělými technologiemi, stále si dokázal zachovat ty nejdůležitější parametry - například lehkou, skládací a snadno přenosnou konstrukci. Dron má ve složeném stavu rozměry pouhých 73 × 106 × 204 mm a váží jen 765 g, takže si jej s sebou můžete vzít na cesty, aniž byste jeho přítomnost v zavazadle výrazněji zaznamenali.

Ergonomický ovladač a parádní dosah

Dálkové ovládání dronu je navrženo velmi ergonomicky a originálně. Dopřejete si lepší úchop během ovládání a k dispozici jsou navíc odnímatelné páčky, které zajistí příjemnější a především bezpečnější skladnost během přepravy. Ovladač je kompatibilní se všemi chytrými telefony a dokonce i tablety (například iPadem mini). Zvýšení citlivosti podporuje větší přenosovou vzdálenost až na 4 km.

Vylepšené motory a skvělá aerodynamika

Nový aerodynamický design, lehčí tělo dronu, výkonné vrtule a motory. Co víc si přát? V kombinaci s inteligentní Li-Po baterií o kapacitě bezvadných 4500 mAh vám poskytne až 35 minut letu, přičemž se můžete prohánět vzduchem rychlostí až 18 m/s, stoupat ychlostí 5 m/s a klesat až 4 m/s.