SYMA X5SW

SYMA X5SW
SYMA X5SW
SYMA X5SW
SYMA X5SW

Kde koupit

Logo Alza.cz
Logo CZC.cz
Logo MALL.CZ
Logo Smarty.cz

Na srovnávačích zboží

Informace o SYMA X5SW

Kvadrokoptéra Syma X5SW PRO je upgradovaná verze modelu X5C. Oproti svému předchůdci najdete v balení ještě 0,3 Mpx FPV kamerku, která je schopná pořizovat nejen video záznam, ale také fotografie. Zárovn má tento model oproti předchozí verzi zvětšený otvor na akumulátor a vyšší a odolnější podvozek. Začátečníky také nadchne zvýšená odolnost - model je vybaven kryty vrtulí a konstrukce přístroje je vyrobena z velmi kvalitních a odolných materiálů.

Stabilita osvícená LED

Díky zabudovanému 6-osému gyroskopu vám Syma X5SW poskytne během letu spolehlivou stabilitu a zábery tak nebudou roztřesené a ničím rušené. Skvělou funkcí je také praktické LED osvětlení přístroje, které oceníte především během zhoršených světelných podmínek. Díky LED osvětlení navíc spolehlivě poznáte, kterým směrem dron právě letí.

Dva režimy rychlostí

Model dronu Syma X5SW je skvělou volbou jak pro všechny začátečníky a amatéry, tak i pro pokročilejší piloty. Stisknutím levého knoflíku si snadno navolíte režim L - tedy nízká rychlost, nebo režim H pro vysokou rychlost.

Hlavní přednosti

Model X5SW je vybaven funkcí WiFi přenosem videa do vašeho chytrého telefonu, zároveň mu výrobce dodal silnější motory a navíc disponuje funkcí headless, díky které přední část dronu může být natočená kterýmkoliv směrem, ale při nahnutí páky na ovladači dopředu poletí vždy směrem od vás. Bez headless módu by letěl tím směrem, kam míří přední část dronu.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače100 m
Maximální doba letu8 min
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceNe
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gesty?
Další funkce
GPSNe
Návrat domůNe
Antikolizní systémNe
Automatické zastavení vrtulí?
Krizový mód?
Konektivita
Wi-FiAno
Bluetooth?
Obraz
Stabilizace obrazuNe
Maximální rozlišení videaVGA
Rozměry – rozložený
Šířka31 cm
Délka31 cm
Výška8 cm
Váha
Hmotnost200 g
Výrobce
VýrobceSYMA
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte SYMA X5SW s jinými produkty v kategorii drony.