Syma W1 PRO

Syma W1 PRO
Syma W1 PRO
Syma W1 PRO

Informace o Syma W1 PRO

Model Syma W1 PRO je dron, který vás potěší celou řadou skvělých vlastností, jak jsou například zabudovaná GPS, režim automatického návratu (i v případě vybíjejícího se akumulátoru), dále je dron vybaven duálním kamerovým systémem, možností ovládání gesty, letu po vyznačené trase (Way-Points), sledování objektu (Follow Me) a v neposlední řadě bez problému zvládne i automatický start a přistání. Pyšní se také kompasem a barometrem.

Zásadní inovace

Během výroby prošel model Syma W1 PRO výraznou inovací oproti předelým modelům. Přístroj dostal do výbavy výkonné a střídavé motory bez nutnoti jakékoliv údržby a navíc nadchnou i svou dlouhou životností. Syma také poprvé použila populární ovládání gesty, duální kamerový systém (přední kamera 4K a spodní 2MP/720p), WIFI 5G přenos obrazu s dosahem až 250 metrů a doba letu až 18 minut vás jistě také neurazí.

Funkce GPS

GPS modul zajistí návrat přístroje do Homepointu a v případě stisku tlačítka na vysílači také zajistí automatické přistání - ať už v případě ztráty signálu, nebo v případě, že hrozí vybití baterie. Dále je Syma W1 PRO vybaven režimem Follow Me a létáním po předprogramované trase (WayPoints) a Point of interest - kroužení kolem zvoleného bodu.