RYZE Tello Iron Man

RYZE Tello Iron Man
RYZE Tello Iron Man
RYZE Tello Iron Man
RYZE Tello Iron Man

Informace o RYZE Tello Iron Man

RYZE Tello je cenově velmi dobře dostupný kousek od společnosti DJI, která na vývoji přístroje spolupracovala se společnostmi Ryze Techs a Intel. Zároveň jde o velmi drobný model, který je vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti. Pyšní se hmotnostní pouhých 80 gramů, ovládání je velmi snadné a je zajištěno prostřednistvím Tello aplikace v příjemném a intuitivním uživatelském rozhraní. Cena ovšem není to jediné, čím zaujme. Bezvadný a stabilní přenos obrazu a veškerých vašich pokynů zajišťují dvě výkonné antény SmartSwitch 2. V této limitované edici vás dron Ryze Tech Tello nepochybně zaujme i svým vyšperkovaným vzhledem. Jedná se totiž o speciální design, který byl navržen pro milovníky komiksů z dílny Marvel - konkrétně legendárním Iron Manem.

Vzhůru k výšinám

Se zařízením RYZE Tello Iron Man dokážete létat rychlostí až 8 m/s ve výšce až 30 m. Ve výbavě najdete kvalitní baterii (1,1 Ah / 3,8 V), díky které dron zvládne na jedno nabití létat až 13 minut. Na docházející energii vás přitom vždy včas upozorní.

Pořizujte nevšední fotky a videa

Dron je opatřen kamerou s HD rozlišením (při 30 snímcích za sekundu) a fotografie je schopen pořídit v rozlišení 5 Mpx. Úhel záběru je 82,6° a nesmí samozřejmě chybět ani EIS, tedy elektronická stabilizace obrazu. Funkce EZ Shots se postará o nahrávání koordinovaných krátkých videí v režimech Circle, 360° Up & Away. A nesmíme zapomenou zmínit ani možnost FPV náhledu, taktéž v HD rozlišení. Přenos je pak podporován na vzdálenost až 100 metrů.

Bezpečnost letu na prvním místě

Aby byl pro vás let za všech okolností dokonale bezpečný, dostal RYZE Tello do výbavy pestrou škálu vychytaných funkcí pro hladké létání, vzlétání i přistávání. Ano - zařízení je vybaveno funkcí automatického vzletu i přistání, konrkétně skvělou funkcí Throw & Go pro zahájení letu vyhozením dronu do vzduchu či funkcí přistání dronu na vaši dlaň. Výrobce myslel i na možnou ztrátu spojení mezi mobilním telefonem a dronem a pro tyto případy vybavil přístroj technologií FailSafe, která umožní bezpečné přistání kvadrakoptéry. Dron DJI Tello je programovatelný v programu Scratch, což je kódovací systém, který vyvinula společnost MIT.

Průběh letu vidíte na mobilu

Zásluhou funkce FPV dokážete živě a v přímém přenosu sledovat letecké záběry na displeji vašeho chytrého telefonu nebo tabletu. Jednoduše si do konkrétního chytrého zařízení nainstalujete kompatibilní aplikaci Tello Hero.

Prostor pro leteckou akrobacii

S dronem RYZE Tello Iron Man se můžete těit na celou řadu akrobatických funkcí, díky nimž si užijete spoustu legrace. Provádět můžete celkem 8 druhů přemetů.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače100 m
Maximální doba letu13 min
Maximální rychlost4.1 m/s
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceAno
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gesty?
Další funkce
GPSNe
Návrat domůAno
Antikolizní systém?
Automatické zastavení vrtulí?
Krizový módAno
Konektivita
Wi-FiNe
BluetoothNe
Obraz
Stabilizace obrazuAno
Typ stabilizaceElektronická
Maximální rozlišení videaHD
FPS30 FPS
Rozlišení fotoaparátu5 Mpx
Rozměry – rozložený
Šířka16.8 cm
Délka17.5 cm
Výška4.1 cm
Váha
Hmotnost80 g
Výrobce
VýrobceRYZE
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte RYZE Tello Iron Man s jinými produkty v kategorii drony.