RYZE Tello EDU

RYZE Tello EDU
RYZE Tello EDU
RYZE Tello EDU
RYZE Tello EDU

Kde koupit

Logo Alza.cz
Logo CZC.cz
Logo MALL.CZ
Logo Smarty.cz

Na srovnávačích zboží

Informace o RYZE Tello EDU

Rádi byste se naučili programátorskému umění, a přitom si ještě potrénovali létání a samotné ovládání dronu? V tom případě je pro vás kvadrokoptéra DJI Tello EDU, jako stvořená. Vylepšená řada SDK 2.0 vám aktuálně nabídne ještě více možností programování. Na výběr budete mít z programovacích jazyků, jako jsou například Scratch, Swift, Python anebo C++. Kódováním budete moci dokonce dosáhnout i takového, že zvládnete ovládat celý roj dronů! Užijte si tu pravou zábavu s RYZE Tello EDU!

Létání v roji

Už jste se naučili perfektně ovládat jeden dron a začínáte se nudit? A což takhle ovládat hned několik dronů zároveň? Žádný problém! Skrze programovací jazyk dokážete vytvořit celý roj létajících dronů DJI Tello EDU! Vytvořte si vlastní armádu, pro kterou akrobatické kousky nebudou žádnou překážkou.

Programování pro každého

Pokud programování není zrovna váš šálek kávy, nezoufejte. Abyste dokázali ovládat dron DJI Tello EDU nemusíte být žádní programátorští fajnšmekři. Stačí vám základy grafického programování a prosté kombinace a skládání jednotlivých příkazových bloků (Scratch), odkud se postupně propracujete až na programovací jazyky, jako je třeba C++ a Python.

Podívejte se na svět z ptačí perspektivy

Létání s dronem nebylo nikdy jednodušší! Vytáhněte z kapsy svůj smartphone a vznášejte se kdekoliv a kdykoliv budete chtít s inteligentními a dokonale intuitivními ovládacími prvky. A nezáleží na tom, zda jste doma, v kanceláři, na letiti nebo v parku, s DJI Tello EDU vzlétnete úplně všude a budete si moci vychutnat úžasný pohled ze skutečné ptačí perspektivy. Tello je opatřen dvěma anténami, díky kterým je je přenos videa dokonale stabilní a vysokokapacitní akumulátor nabízí impozantně dlouhé letové časy.

Fantastické funkce

Díky celé řadě technologií, kterými byl dron Tello vybaven, jako jsou například pohonný systém vyrobený přímo společností DJI, si můžete vychutnávat skutečně akrobatické kousky a triky a to jen pouhým poklepáním na obrazovku! Funkce Throw & Go: Začněte létat tím, že jednoduše hodíte Tello do vzduchu. Funkce Bounce Mode: Tello automaticky vzlétne z ruky a zase na ní přistane. Díky funkci Slow & Fast můžete přepínat mezi dvěma typy rychlosti. A celkem Tello dokáže až 8 druhů přemetů. Snadněji to už nejde!

Parametry

Provoz
Dosah vysílače100 m
Maximální doba letu13 min
Maximální rychlost7.7 m/s
Ovládání
Ovládání pomocí aplikace?
Ovládání pomocí ovladače?
Ovládání gesty?
Další funkce
GPS?
Návrat domů?
Antikolizní systém?
Automatické zastavení vrtulí?
Krizový mód?
Konektivita
Wi-FiAno
Bluetooth?
Obraz
Stabilizace obrazuNe
Maximální rozlišení videaHD
Rozlišení fotoaparátu5 Mpx
Rozměry – složený
Šířka9.8 cm
Délka92.5 cm
Výška4.1 cm
Váha
Hmotnost80 g
Výrobce
VýrobceRYZE
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte RYZE Tello EDU s jinými produkty v kategorii drony.