Eachine E520S

Eachine E520S
Eachine E520S
Eachine E520S
Eachine E520S

Kde koupit

Logo Alza.cz
Logo CZC.cz
Logo MALL.CZ
Logo Smarty.cz

Na srovnávačích zboží

Informace o Eachine E520S

Skládací dron Eachine E520S je velký 280mm, váží 280g a je vybaven 6osým gyroskopem pro lepší stabilitu během letu. Pyšní se manuálně naklápěcí 4K kamerou, se kterou lze kromě videí v reálném čase pořizovat také fotografie a pomocí WiFi je přenášet do mobílního telefonu upevněného na vysílači. Dosah dronu je až příjených 300m, zároveň je přístroj vybaven pokročilými automatickými letovými režimy, led osvětlením, slotem na SD kartu a ve vzduchu jej 1200mAh baterie udrží až 16 minut.

4K HD Kamera

Dron se může pyšnit 4K kamerou, která nabídne pozorovací úhel 120° a zároveň zaznamenává video v rozlišení až Full HD 1080p, případně pořídí fotografie v rozlišení až 4K. Manuálně lze ale také nastavit libovolný sklon kamery přesně podle vašich představ. Pořízené video a fotografie z dronu je poté možné online nahrávat přímo na SD kartu (max 32GB). Tu zasunete přímo do těla přístroje. Pakliže máte k dispozici připojení WiFi, můžete soubory ukládat přímo do mobilního telefonu/tabletu.

GPS lokalizace

Dron je vybaven také GPS modulem, čímž posouvá možnosti létání na úplně novou úroveň. V aplikaci telefonu si zobrazíte mapu okolí s přesnou polohou dronu. Stačí jedno stisknutí tlačítka a přístroj se díky GPS modulu vrátí sám na místo, odkud vzlétnul, a sám také přistane. Létání s modulem GPS je tak jednodušší, bezpečnější a máte také lepší přehed.

Automatické stání

Další skvělou funkcí je funkce automatického stání a držení výšky. Pokud se tedy chcete plně soustředit na nahrávání videa nebo fotografování, nemusíte do řízení nijak zásadně zasahovat - o všechny důležité aspekty se postará elektronika v kombinci s výše zmíněným GPS modulem.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače300 m
Maximální doba letu16 min
Ovládání
Ovládání pomocí aplikace?
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gesty?
Další funkce
GPSAno
Návrat domůAno
Antikolizní systém?
Automatické zastavení vrtulí?
Krizový mód?
Konektivita
Wi-FiAno
Bluetooth?
Obraz
Stabilizace obrazuAno
Typ stabilizaceŠestiosý gyroskop
Maximální rozlišení videa4K
FPS25 FPS
Paměť
Médium pro záznamMicroSD
Rozměry – rozložený
Šířka45 cm
Délka38 cm
Výška7.5 cm
Váha
Hmotnost280 g
Výrobce
VýrobceEachine
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte Eachine E520S s jinými produkty v kategorii drony.