DJI Mavic Mini

DJI Mavic Mini
DJI Mavic Mini
DJI Mavic Mini
DJI Mavic Mini

Informace o DJI Mavic Mini

Vylepšený DJI Mavic Mini je mimořádně přenosný a váží pouhých 249 gramů. Se svou váhou tak patří do nejlehčí a především nejbezpečnějí hmotnostní kategorie dronů. S inovacemi také přichází i zcela nová aplikace DJI Fly, která potěší svým jednoduchým a intuitiním prostředním, ve kterém můžete zrealizovat působivé filmové záběry a to i jen několika dotyky na displeji. Aplikace také obsahuje režim výuky letu. DJI Mavic Mini je jednoduše perfektním společníkem, který zachytí všechny vaše důležité momenty jako profík z úplně nové perspektivy.

Mavic Mini pořizuje úžasné záběry

DJI Mavic Mini dostal do vínku 3osou Gimbal kameru, která pořizuje letecké záběry s rozlišením 12 Mpx. Video si budete moci vychutnat dokonce až v 2,7K Quad HD rozlišení. Vylepšená 3osá stabilizace se postará o to, že budou videa krásně plynulá bez nepříjemných otřesů.

Půl hodiny letu

Nízká hmotnost se postará o to, že zvládne DJI Mavic Mini ve vzduchu letět mnohem déle než konkurenční drony. S plně nabitým akumulátorem snese bez potíží až 30 minut letu.

Bezpečný dron

DJI Mavic Mini je opatřen 360° ochrannou klecí, která ochrání vrtule před nežádoucím poškozením. Navíc má dron ve výbavě pokročilý systém snímání obrazu a také GPS modul, který usnadní manévrování s přístrojem, či stání na místě. Ať už si chcete užít fantastické zaběry z vnitřních prostor nebo zvěčnit krásnou přírodu z ptačí perspektivy, DJI Mavic Mini je připraven na každou situaci.

Propracované ovládání

Dálkový ovladač pracuje na vyhrazené frekvenci, čímž zajistí naprosto nerušený přenos videa ve vysokém rozlišení, a to až do vzdálenosti 2 kilometrů. Řídící páčky lze odejmout a pro pohodlné přenášení je můžete uložit přímo do ovladače.

Záběry jako z Hollywoodu

Složité záběry budou nyní opět o něco snazší díky QuickShots. Jednoduše si vyberte jeden z předprogramovaných režimů - Dronie, Circle, Helix či Rocket a Mavic Mini vybraný režim nastaví a rovnou vytvoří krátké video, které můžete hned sdílet se svými přáteli na sociálních sítích.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače2000 m
Maximální doba letu30 min
Maximální rychlost13 m/s
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceNe
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyNe
Další funkce
GPSAno
Návrat domůAno
Antikolizní systémNe
Automatické zastavení vrtulíAno
Krizový módAno
Konektivita
Wi-FiAno
BluetoothNe
Obraz
Stabilizace obrazuAno
Typ stabilizaceTříosý stabilizovaný závěs
Maximální rozlišení videa2,7K
FPS30 FPS
Rozlišení fotoaparátu12 Mpx
Paměť
Médium pro záznamMicroSD
Rozměry – rozložený
Šířka20.2 cm
Délka15.9 cm
Výška5.5 cm
Rozměry – složený
Šířka8.1 cm
Délka14 cm
Výška5.7 cm
Váha
Hmotnost249 g
Výrobce
VýrobceDJI
Datum uvedení na trh

Produktová série

Porovnání

Porovnejte DJI Mavic Mini s jinými produkty v kategorii drony.