DJI Mavic Mini

DJI Mavic Mini
DJI Mavic Mini
DJI Mavic Mini
DJI Mavic Mini

Informace o DJI Mavic Mini

Vylepšený DJI Mavic Mini je mimořádně přenosný a váží pouhých 249 gramů. Se svou váhou tak patří do nejlehčí a především nejbezpečnějí hmotnostní kategorie dronů. S inovacemi také přichází i zcela nová aplikace DJI Fly, která potěší svým jednoduchým a intuitiním prostředním, ve kterém můžete zrealizovat působivé filmové záběry a to i jen několika dotyky na displeji. Aplikace také obsahuje režim výuky letu. DJI Mavic Mini je jednoduše perfektním společníkem, který zachytí všechny vaše důležité momenty jako profík z úplně nové perspektivy.

Mavic Mini pořizuje úžasné záběry

DJI Mavic Mini dostal do vínku 3osou Gimbal kameru, která pořizuje letecké záběry s rozlišením 12 Mpx. Video si budete moci vychutnat dokonce až v 2,7K Quad HD rozlišení. Vylepšená 3osá stabilizace se postará o to, že budou videa krásně plynulá bez nepříjemných otřesů.

Půl hodiny letu

Nízká hmotnost se postará o to, že zvládne DJI Mavic Mini ve vzduchu letět mnohem déle než konkurenční drony. S plně nabitým akumulátorem snese bez potíží až 30 minut letu.

Bezpečný dron

DJI Mavic Mini je opatřen 360° ochrannou klecí, která ochrání vrtule před nežádoucím poškozením. Navíc má dron ve výbavě pokročilý systém snímání obrazu a také GPS modul, který usnadní manévrování s přístrojem, či stání na místě. Ať už si chcete užít fantastické zaběry z vnitřních prostor nebo zvěčnit krásnou přírodu z ptačí perspektivy, DJI Mavic Mini je připraven na každou situaci.

Propracované ovládání

Dálkový ovladač pracuje na vyhrazené frekvenci, čímž zajistí naprosto nerušený přenos videa ve vysokém rozlišení, a to až do vzdálenosti 2 kilometrů. Řídící páčky lze odejmout a pro pohodlné přenášení je můžete uložit přímo do ovladače.

Záběry jako z Hollywoodu

Složité záběry budou nyní opět o něco snazší díky QuickShots. Jednoduše si vyberte jeden z předprogramovaných režimů - Dronie, Circle, Helix či Rocket a Mavic Mini vybraný režim nastaví a rovnou vytvoří krátké video, které můžete hned sdílet se svými přáteli na sociálních sítích.