DJI Mavic Air

DJI Mavic Air
DJI Mavic Air
DJI Mavic Air
DJI Mavic Air

Informace o DJI Mavic Air

Inteligentní dron DJI Mavic Air v sobě snoubí to nejlepší z modelů Spark a Mavic Pro. A aby toho nebylo málo - vzhledem k tomu, jaké možnoti nabízí, je k mání za opravdu sympatickou cenu. Nejen, že je extrémně malý, a tedy i praktický, ale předevím má ve výbavě tu nejmodernějí dostupnou techniku pro zcela autonomní létání včetně vyhýbání se různým překážkám. DJI Mavic Air zkrátka nemá konkurenci!

DJI Mavic Air zvládne 4K video

Zabudovaná kamera s poupraveným snímačem nabídne zvýšené rozlišení fotografií 12 Mpx (včetně podpory HDR a 32Mpx panoramatické fotografie) a pochopitelně zvládá i záznam videa ve 4K (30 snímků za sekundu). Během Full HD záznamu dokonce snímková frekvence vyleze až na skvělých 120 FPS. Kamera dronu DJI Mavic Air dostala do vínku světelnost objektivu f/2.8, což ve spolupráci s 3osým zavěšením vytváří dohromady fantastické parametry.

FlightAutonomy 2.0 pro maximální bezpečnost v letové fázi

Vyladěný inteligentní systém senzorů FlightAutonomy 2.0 shromažďuje informace o okolním prostředí a pak je přenáší do výpočetní jednotky. Výsledkem je bezchybné vyhodnocení vhodných letových parametrů. Technologie VIO v reálném čase vyhodnocuje rychlost a výšku dronu a polohuje jej. Dvojice kamer měří výšku letounu při visu nebo letu v jakékoliv rychlosti. Pokročilé asistenční systémy pilota (APAS) letounu umožňují aktivně překonávat překážky před a za sebou. Ze všech sesbíraných dat pak vznikne 3D mapa okolí.

Skládací dálkový ovladač

Součástí balení je také dálkové ovládání, které skvěle padne do ruky a potěší jak začátečníky, tak i pokročilé piloty. Svým nízkoprofilovým pojetím dokonale koresponduje s malými rozměry samotného přístroje DJI Mavic Air. Ovladač má také odnímatelné páčky, které lze uložit přímo dovnitř dálkového ovladače.

Ovládaní pomocí gest

DJI je světovým lídrem ve výrobě dronů a není se tak čemu divit, že za tu dobu vývojáři dokázali dokonale vyladit prostředí aplikace a to i unikátní systém rozpoznávání objektů a jejich sledování. Tzv. Gesture Mode je zcela nová úroveň ovládání. DJI Mavic Air se totiž umí zaměřit na vaší dlaň a pozorně sledovat jednotlivá gesta. Například na zamávání trochu poodletí a začne vás sledovat. Přiblížíte-li ruce k sobě a prsty vytvoříte obdélník, Air po 3sekundovém odpočtu pořídí snímek.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače5000 m
Maximální doba letu21 min
Maximální rychlost18.8 m/s
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceAno
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyAno
Další funkce
GPSAno
Návrat domůAno
Antikolizní systémAno
Automatické zastavení vrtulí?
Krizový mód?
Konektivita
Wi-FiAno
BluetoothNe
Obraz
Stabilizace obrazuAno
Maximální rozlišení videa4K
Rozlišení fotoaparátu12 Mpx
Paměť
Interní paměť8 GB
Rozměry – rozložený
Šířka18.4 cm
Délka16.8 cm
Výška6.4 cm
Rozměry – složený
Šířka8.3 cm
Délka16.8 cm
Výška4.9 cm
Váha
Hmotnost430 g
Výrobce
VýrobceDJI
Datum uvedení na trh

Produktová série

Porovnání

Porovnejte DJI Mavic Air s jinými produkty v kategorii drony.