Recenze DJI Mavic Air

DJI Mavic Air
DJI Mavic Air
DJI Mavic Air
DJI Mavic Air

Odborné recenze

 • DJI Mavic Air je menší, lehčí a především levnější bráška modelu DJI Mavic Pro. Vizuálně připomíná model Spark. Zásadní jsou však nové nebo vylepšené technologie. Pojďme se mrknout pod vrtule novému dronu ze stáje DJI! Zásadním rozdílem oproti ostatním dronům s kamerou DJI jsou kombinace senzorů, čidel a výpočetních jader pro detekci překážek s přesnějšími algoritmy.

 • Nejnovější produkt značky DJI nese název Mavic Air a hned po svém vydání se stal nejdiskutovanějším dronem posledních měsíců. Jedná se totiž o zatím nejdokonalejší kvadrokoptéru, uvážíme-li kvalitu obrazového výstupu, letové schopnosti a jejich úměrnost k rozměrům. Ve vzduchu není Mavic Air tak sebejistý, jako větší Mavic Pro či Phantom, některými parametry obrazu je však předčí. DJI Mavic Air v bohatší variantě Fly More Combo jsme měli možnost otestovat a přinášíme vám naše poznatky.

 • Dalo by se říci, že jde o upgrade modelu Mavic Pro, ale Air si v podstatě opět vytvořil vlastní pozici někde mezi Mavicem Pro a Sparkem. 12 Mpx kamera s 1/ 2,3” snímačem je již celkem standardem, objektiv 24mm f/2,8 (ekv. 35mm) nepatrně ubírá na světelnosti. Co je určitě zajímavé, jsou vylepšení v oblasti nahrávání videa. 4K zůstalo na 30 fps, každopádně nabídne nově 100 Mbps datový tok.

 • DJI Mavic Air - recenze

  (www.sportovnikamera.eu)

  V posledních letech byl každý model dronu od společnosti DJI krokem vpřed a určením nového trendu. Letos jsme dostali nový model DJI Mavic AIR, nedočkavě jsme ho vybalili, po čem jsme zůstali velmi překvapeni. Z balení jsme vytáhli malý futuristický obdélník. V rychlosti jsme ho nevěděli zařadit a ptali jsme se sami sebe, zda jde o nástupce modelu DJI Spark nebo DJI Mavic Pro. Každý z předchozích modelů měl svůj výrazní rys, díky kterému se hodil na konkrétní využití.

 • Drony se již pomalu stávají běžnou záležitostí, přičemž rok od roku jsou dostupnější a zároveň stále s vyšší kvalitou nahrávky. Také se neustále zmenšují. Hlavním lídrem v této oblasti je společnost DJI, která má s výrobou dronů již bohaté zkušenosti. Zatímco ještě před pár roky jsme se museli spoléhat na velké drony Phantom, dnes tu máme i mnohem menší modely. A právě v dnešní recenzi se podíváme na nejnovější model DJI Mavic Air.

 • Dron DJI Mavic Air recenze

  (www.droncentrum.cz)

  Proč chtít létat s Mavic Air? Jde o menšího, lehčího, a hlavně levnějšího brášku dronu DJI Mavic Pro, i když vizuálně připomíná spíše model Spark. Zamilujete si ho také pro nové nebo vylepšené technologie, s kterými bude létání a natáčení zase o něco uživatelsky příjemnější. Černá, bílá, červená – v takových barvách můžete mít svého nového miláčka. Co se týče rozměrů a hmotnosti – DJI Mavic Air je o polovinu menší a o 41 % lehčí než model Pro.