DJI Mavic Air 2

DJI Mavic Air 2
DJI Mavic Air 2
DJI Mavic Air 2
DJI Mavic Air 2

Informace o DJI Mavic Air 2

DJI Mavic Air 2 je špičkový dron s integrovanou kamerou v kompaktním těle a je vybaven nejmodernějími technologiemi a pokročilými funkcemi, se kterými pořídíte naprosto dechberoucí snímky v detailním 4K/60p rozlišení a jako bonus dostanete hned několik kreativních režimů s celou škálou možností. Nahrávejte profi videa s podporou HDR a barevným profilem D-Cinelike, který uchová více informací pro následnou postprodukci. Dron DJI Mavic Air 2 je schopen dosáhout rychlosti až 68 km/hod a na jedno nabití vydrží akumulátor udržet dron ve vzduchu až 34 minut. Uvnitř balení najdete kameru, dálkový ovladač dronu, akumulátor s nabíječkou a 3 páry vrtulí.

DJI Mavic Air 2 s funkcí SmartPhoto

Funkce SmartPhoto spojuje dohromady inteligentní rozeznávání scén a technologie HyperLight a HDR. Díky této spolupráci si budete moci dopřát perfektně jasné snímky bez rušivého šumu, a to za všech okolností. Dron DJI Mavic Air 2 rozezná hned 5 typů scén, jako jsou západ slunce, nebe, tráva, sníh a stromy.

Snímač s rozlišením 48 Mpx

Mavic Air 2 je vybaven snímačem CMOS špičkové kvality. Mimo nahrávání 4K videa vám také umožní vytvářet fantastické fotografie v neuvěřitelném rozlišení 48 Mpx. Díky tomu můžete zobrazit živé a dokonale ostré detaily i při maximálním přiblížení obrázku.

Vylepšená technologie POI 3.0

Technologie POI 3.0 posouvá předchozí verzi POI 2.0 ještě o úroveň dál, a to především v rozpoznávání plochých povrchů. Díky tomu dokáže skvěle a dynamicky zabírat objekty, jako jsou lidé, auta a lodě.

Spolehlivý navigační systém APAS 3.0

Advanced Pilot Assistance Systems (APAS) 3.0 je založen na principu vychytané mapovací technologie, která služí k plynulému pozorování a bezpečnějšímu vyhýbání se překážkám i v náročném terénu. Díky tomuto systému je pohyb dronu v terénu mnohem spolehlivější a bezpečnější v porovnání s přechozími generacemi.

Mobilní aplikace DJI Fly s integrovaným video editorem

Své záběry můžete vylepšovat a upravovat v intuitivní mobilní appce DJI Fly, kterou ocení i profesionální tvůrci. Součástí editoru je hned několik přednastavených šablon a videa lze také odplnit o různé efekty, hudbu, pestré filtry a s výsledky se pak můžete pochlubit třeba na sociálních sítích.