Recenze DJI Air 2S

DJI Air 2S
DJI Air 2S
DJI Air 2S
DJI Air 2S

Odborné recenze

  • I poslední nejžhavější novinka od DJI sjela z linky bez přídomku Mavic (stejně jako o Mavica přišlo nové Mini 2), ale i když o něco přišla, hodně toho získala. Jde v podstatě o vymakanější verzi dronu Mavic Air 2, který vyšel v roce 2020. Pojďme na unboxing, polet a porovnání s podobnými drony z dílny DJI včetně videa.

  • DJI uvádí nástupce pro Mavic Air 2, který přichází nejen s kratším názvem, ale především kamerou s kvalitnějším senzorem. Díky tomu lze pořizovat 20MPx fotky nebo 5.4K videa. Přidány byly také nové antikolizní senzory. Před časem unikly informace o tom, že DJI připravuje nástupce pro svůj úspěšný model Mavic Air 2.

  • Fanouškům dronového létání jistě není potřeba dlouze představovat čínskou společnost DJI, která je svými drony pověstná. Na dnešní tiskové konferenci Číňané ukázali nový létající stroj s názvem Air 2S, který slibuje hned několik vylepšení oproti svým předchůdcům. Co všechno DJI Air 2S umí? Hlavní předností dronu o velikosti 183 × 253 × 77 mm v rozloženém stavu a hmotnosti 595 gramů je bezesporu kamera.

  • DJI představilo dlouho očekávanou třetí generaci populárního dronu střední kategorie Mavic Air 2S, který svými parametry míří zhruba mezi DJI Mini 2 a klasický Mavic 2 a už roky patří k těm nejpopulárnějším amatérským kvadrokopotérám na obloze. Většina očekávaných novinek unikla na internet s dostatečným předstihem, komunita proto dlouhé týdny přemítala, jestli je 2S už podle svého názvu pouze vylepšenou Dvojkou, anebo skutečně zcela přepracovaný dron.