DJI Air 2S

DJI Air 2S
DJI Air 2S
DJI Air 2S
DJI Air 2S

Informace o DJI Air 2S

DJI Mavic Air 2S je profík mezi drony a přináší vám to nejlepší, co lze v jeho cenové kategorii pořídit. Navíc s sebou přináší i spoustu novinek, jako například nový APAS, ActiveTrack, dosah přenosu je díky OcuSync 3.0 až neskutečných 12 km a akumulátor dodá přístroji dostatek šťávy až na fantastických 31 minut. Navíc dostal do výbavy také zcela nový optický senzor, který strčí hravě do kapsy i své předchůdce a video pořídíte v dechberoucím 5,4K rozlišení.

Ohromný senzor

DJI Air 2S je vybaven 1palcovým obrazovým senzorem s 2,4μm pixely, díky kterým dosahuje kvalita pořízených videozáběrů rozlišení 5,4K/30fps a 4K/60fps. Samozřejmostí je zcela přirozený jas a nádherné barevné tóny - 10-bitový Dlog-M barevný profil dokáže nahrávat až 1 miliardu barev a nevynechá při tom jediný detail. Dopřejte si skutečně živé snímky!

Hyperlapse a panorama

Stačí jediné stisknutí a vytvoříte videa, jako nikdy předtím. Využijte funkci zrychleného času a pohybu nebo vytvořte fantastický hyperlapse záběr. Rádi byste pořídili panoramatický snímek? Bez problému, DJI Air 2S si poradí i s tímto úkolem.

Jedinečný ovladač DJI Smart Controller

Součástí výbavy dronu je také multifunkční dálkový ovladač. Na něm najdete 5,5palcový 1080p displej s vysokým jasem, díky kterému si užijete jedinečný pohled z ptačí perspektivy přímo pod vašima rukama. Navíc je kompatibilní s aplikacemi DJI GO 4 a DJI FLY.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače120000 m
Maximální doba letu31 min
Maximální rychlost19 m/s
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceAno
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyNe
Další funkce
GPSAno
Návrat domůAno
Antikolizní systémAno
Automatické zastavení vrtulíAno
Krizový módAno
Konektivita
Wi-FiNe
BluetoothNe
Obraz
Stabilizace obrazuAno
Maximální rozlišení videa5,4K
FPS120 FPS
Rozlišení fotoaparátu20 Mpx
Paměť
Interní paměť8 GB
Médium pro záznamMicroSD
Rozměry – rozložený
Šířka25.3 cm
Délka18.3 cm
Výška7.7 cm
Rozměry – složený
Šířka9.7 cm
Délka18 cm
Výška7.7 cm
Váha
Hmotnost595 g
Výrobce
VýrobceDJI
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte DJI Air 2S s jinými produkty v kategorii drony.