Xiaomi Watch S1

Xiaomi Watch S1
Xiaomi Watch S1
Xiaomi Watch S1
Xiaomi Watch S1

Informace o Xiaomi Watch S1

Sportovní hodinky, které využijete při práci, sportu i zábavě. Díky koženému pásku budete působit elegantně. S přesnou navigací se netratíte ani v lese. Podporují sledování celodenní srdeční frekvenci, sledování hladiny kyslíku v krvi SpO2 a sledování spánku, stará se o vás v každém okamžiku.

Vysoká odolnost

Hodinky Xiaomi Watch S1 disponují rámem z nerezové oceli a displejem chráněným superodolným safírovým sklem, které brání poškrábání i dalším známkám opotřebení. Hodinky jsou voděodolné do 5 ATM, takže se můžete bez obav pustit do plavání a měřit váš plavecký výkon.

Bluetooth telefonní hovor

Přijměte telefonní hovory jediným klepnutím na hodinky, pohodlněji než kdy předtím. Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru můžete přes váš spárovaný telefonem hovor i vyřídit. Hodinky navíc disponují vestavěným hlasovým asistentem Alexa, kterého se můžete kdykoliv zeptat na počasí, nastavit budík, ovládat svá IOT zařízení a další.

117 fitness režimů

Díky hodinkám Xiaomi Watch S1 si můžete měřit váš výkon až u 19 profesionálních režimů, včetně HIIT a eliptického stroje, které vám pomohou udržet se v kondici. Téměř 100 rozšířených cvičebních režimů vám nabízí více možností sledování cvičení. Hodinky lze nastavit tak, abyste jediným kliknutím přešli k vašemu oblíbenému sportovnímu režimu. Disponují také automatickou detekcí aktivity, která se týká například běhu na běžeckém pásu, venkovním běhu a chůzi.

12denní výdrž baterie

Díky baterii o kapacitě 470 mAh vydrží v typickém režimu používání až 12 dní. O doplnění energie se pak postará podpora magnetického bezdrátového nabíjení.

AMOLED displej

1,43" AMOLED displej s perfektně vykreslenou grafikou ciferníků je perfektně čitelný i na přímém slunečním světle, takže vám neunikne žádné upozornění. Můžete si vybrat z více než 200 ciferníků různých stylů nebo MIUI super tapet.

Bezkontaktní platby

Plaťte snadno a rychle prostřednictvím Mi Pay s kartou Mastercard u bank: ČSOB, Curve, mBank. Svou peněženku tak budete mít vždy po ruce.

Dvoupásmová GPS

Dvoupásmová technologie určování polohy s podporou pěti klíčových satelitních systémů napomáhá rychlejšímu určování polohy a přesnějšímu směrování.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.43 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrNe
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Typ NFCMi Pay
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie288 h
Maximální výdrž baterie576 h
Rozměry a váha
Výška46.5 mm
Šířka46.5 mm
Tloušťka10.9 mm
Hmotnost36.3 g
Výrobce
VýrobceXiaomi
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Porovnání

Porovnejte Xiaomi Watch S1 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.