Xiaomi Haylou Solar LS05

Xiaomi Haylou Solar LS05
Xiaomi Haylou Solar LS05
Xiaomi Haylou Solar LS05
Xiaomi Haylou Solar LS05

Informace o Xiaomi Haylou Solar LS05

Hodinky Haylou Solar LS05 od firmy Xiaomi jsou opatřeny barevným kulatým displejem a jsou voděodolné, takže s nimi můžete vykonávat jakoukoliv sportovní aktivitu, a to včetně plavání. Díky prodyšnému silikonovému pásku a dostatečně velké baterii, díky které budou mít hodinky dostatek energie až měsíc, nebudete mít žádný důvod je hned tak sundat. Kromě ukazování času vám budou kontrolovat srdeční tep, kvalitu spánku a nahradí i stopky nebo časovač. Poslouží také jako dálkový ovladač telefonu.

Displej plný barev

Obrazovka hodinek je jednoduchá, ale zároveň elegantní. Kulatý 1,28" displej je zasazen do odolného kovového rámečku. Veškeré notifikace a informace na displeji jsou vyobrazeny barevně, ostře a jasně, takže vše perfektně uvidíte, a to i na ostrém slunečním světle.

Prodyšný pásek

Moderní silikonový pásek byl vyroben tak, aby umožnil kůži pod páskem dýchat i při náročné aktivitě a pocení ruky. Po celé délce pásku jsou malé otvory, díky kterým se hodinky přizpůsobí prakticky jakékoliv velikosti zápěstí a navíc snižují váhu hodinek.

Sledují každý pohyb

Hodinky zahrnují až 12 různých sportovních aktivit, jako například běh, rychlochůzi, florbal, ale i posilování, volný sport či jógu. Jsou voděodolné a odolají i prachu na stupni krytí IP68.

Bez nabíječky i několik týdnů

Velkokapacitní baterie dodá hodikám energii až po dobu po 30 dní v úsporném režimu nebo 15 dní při běžném použití a se zapnutým snímačem srdečního tepu. Ten 24 hodin denně kontroluje činnost srdce a v případě jakýchkoliv odchylek vás upozorní.

Spěte lépe

Zabudovaný senzor monitoruje celý váš spánkový cyklus. Každé ráno pak vás spánek vyhodnotí a poskytne vám přesnou statistiku v aplikaci Haylou App. Můžete tedy sledovat, jak kvalitně spíte, a případně své zvyklosti upravit tak, abyste byli ráno maximálně odpočinutí.

Všestranné

Hodinky umí funkce, jako jsou např. stopky nebo časovač a zobrazí až třídenní předpověď počasí. Po spárování s vašim smartphonem získáte navíc ještě další funkce. Haylou Solar vás informují o příchozích notifikacích, na dálku s nimi přepnete písničku a najdou i ztracený telefon.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.28 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakAno
EKGNe
OxymetrNe
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrNe
KompasNe
VýškoměrNe
BarometrNe
AkcelerometrAno
GyroskopNe
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCNe
Slot pro SIMNe
GPSNe
GLONASSNe
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Běžná výdrž baterie288 h
Maximální výdrž baterie720 h
Rozměry a váha
Výška45.3 mm
Šířka45.3 mm
Tloušťka11.4 mm
Hmotnost54 g
Výrobce
VýrobceXiaomi
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte Xiaomi Haylou Solar LS05 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.