Recenze Xiaomi Haylou Solar LS05

Xiaomi Haylou Solar LS05
Xiaomi Haylou Solar LS05
Xiaomi Haylou Solar LS05
Xiaomi Haylou Solar LS05

Odborné recenze

  • Nositelná elektronika zažívá velký „boom“ a stále více firem se snaží zaujmout veřejnost svými novými kousky, aby se zařadili po bok velkých zajetých značek. Jedním takovým je čínská značka Haylou, která byla zafinancována společností Xiaomi prostřednictvím „Youpin ecosystem“ a až překvapivě dobře se jim daří válcovat nízkou třídu bezdrátových sluchátek a chytrých hodinek.

  • Chytré hodinky Xiaomi Haylou Solar LS05 Smart Watch zaujmou kombinací dlouhé výdrže a nízké ceny. Patrně největším omezením je absence GPS, při sledování sportovní aktivity si hodinky přes Bluetooth berou lokalizační data z připojeného smartphonu. Zaujme kovové tělo, resp. jeho vrchní část, dýnko je plastové. Potěší vodotěsnost IP68, ale plavání mezi měřenými aktivitami chybí.

  • Veľká časť z našich čitateľov už iste vie, že sme veľkými fanúšikmi inteligentných hodiniek. Pod ruky sa nám za pár posledných rokov dostali desiatky unikátnych modelov, či už hovoríme o drahých “vlajkonosičoch” v rámci segmentu inteligentných hodiniek, alebo najdostupnejších modeloch, ktorých cena začína nad hranicou 10 eur. Tentokrát vám prinášame opäť zaujímavú recenziu a naše zhodnotenie naozaj dostupných a už dobre známych hodiniek Haylou Solar.