Xiaomi Haylou LS02

Xiaomi Haylou LS02
Xiaomi Haylou LS02
Xiaomi Haylou LS02
Xiaomi Haylou LS02

Informace o Xiaomi Haylou LS02

Pokud hledáte chytré hodinky, které nabídnou hromadu funkcí, mají dobrou výdrž na jedno nabití a zároveň kvůli nim nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, pak hledáte správně. Hodinky Xiaomi Haylou jsou elegantní, chytré, tělo je vyrobeno z hliníku a plastu, vyměnitelný řemínek je z příjemného termoplastického polyuretanu a display s moderním čtvercovým tvarem o rozměrech 48 × 36 × 11,5 milimetrů a hmotností jen 38 gramů rozhodně potěší. Hodinky hýří notifikacemi, umožňují měření sportovních aktivit, upozorní na příchozí hovor, zprávu, zobrazí oznámení ze sociálních sítí a další vychytávky.

Za málo peněz spousta muziky

Ciferník hodinek tvoří TFT LCD obrazovka s uspokojivou úhlopříčkou 1,4" a rozlišením 320 × 320 obrazových bodů. Kromě ciferníku si můžete na displayi zobrazovat například počet ušlých kroků, vaši tepovou frekvenci, počet spálených kalorií, překonanou vzdálenost a případně i údaje k aktuálně probíhající aktivitě. Šťávu hodinkám zajišťuje integrovaná 260 mAh baterie, díky které vám přístroj vydrží běžet na jedno nabití až 20 dní běžného používání. Xiaomi Haylou Smart Watch 2 (LS02) podporují Bluetooth 5.0, můžete je tedy bez problému propojit s svým smartphonem.

(Nejen) pro sportovce

Hodinky Xiaomi Haylou Smart Watch 2 (LS02) jsou vybaveny celkem 12 sportovními aktivitamiod chůze, přes běh na běžeckém páse a jógu až po vysokohorskou turistiku, a během kterých pečlivě monitorují tepovou frekvenci a vyhodnocují i její zóny. Snadno tak uvidíte, kolik času jste strávili aerobním a kolik anaerobním cvičením.

Jemné, ale odolné

Společnost Xaomi počítala s možností, že se pochopitelně s hodinkami určenými pro sport budete pohybovat venku i v ne příliš příznivém počasí. Jsou tedy vybaveny zvýšenou odolností proti prachu a vodě dle standardu IP68. Nemusíte se tak obávat deště, potu, ani ponoření do hloubky 1,5 metru či vysokohorské túry.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuHranatý
Úhlopříčka displeje1.4 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrNe
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasNe
VýškoměrNe
BarometrNe
AkcelerometrAno
GyroskopNe
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyNe
Vlastnosti
NFCNe
Slot pro SIMNe
GPSNe
GLONASSNe
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Běžná výdrž baterie12 h
Maximální výdrž baterie480 h
Rozměry a váha
Výška48 mm
Šířka36 mm
Tloušťka11.5 mm
Hmotnost38 g
Výrobce
VýrobceXiaomi
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte Xiaomi Haylou LS02 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.