Xiaomi Haylou LS02

Xiaomi Haylou LS02
Xiaomi Haylou LS02
Xiaomi Haylou LS02
Xiaomi Haylou LS02

Informace o Xiaomi Haylou LS02

Pokud hledáte chytré hodinky, které nabídnou hromadu funkcí, mají dobrou výdrž na jedno nabití a zároveň kvůli nim nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, pak hledáte správně. Hodinky Xiaomi Haylou jsou elegantní, chytré, tělo je vyrobeno z hliníku a plastu, vyměnitelný řemínek je z příjemného termoplastického polyuretanu a display s moderním čtvercovým tvarem o rozměrech 48 × 36 × 11,5 milimetrů a hmotností jen 38 gramů rozhodně potěší. Hodinky hýří notifikacemi, umožňují měření sportovních aktivit, upozorní na příchozí hovor, zprávu, zobrazí oznámení ze sociálních sítí a další vychytávky.

Za málo peněz spousta muziky

Ciferník hodinek tvoří TFT LCD obrazovka s uspokojivou úhlopříčkou 1,4" a rozlišením 320 × 320 obrazových bodů. Kromě ciferníku si můžete na displayi zobrazovat například počet ušlých kroků, vaši tepovou frekvenci, počet spálených kalorií, překonanou vzdálenost a případně i údaje k aktuálně probíhající aktivitě. Šťávu hodinkám zajišťuje integrovaná 260 mAh baterie, díky které vám přístroj vydrží běžet na jedno nabití až 20 dní běžného používání. Xiaomi Haylou Smart Watch 2 (LS02) podporují Bluetooth 5.0, můžete je tedy bez problému propojit s svým smartphonem.

(Nejen) pro sportovce

Hodinky Xiaomi Haylou Smart Watch 2 (LS02) jsou vybaveny celkem 12 sportovními aktivitamiod chůze, přes běh na běžeckém páse a jógu až po vysokohorskou turistiku, a během kterých pečlivě monitorují tepovou frekvenci a vyhodnocují i její zóny. Snadno tak uvidíte, kolik času jste strávili aerobním a kolik anaerobním cvičením.

Jemné, ale odolné

Společnost Xaomi počítala s možností, že se pochopitelně s hodinkami určenými pro sport budete pohybovat venku i v ne příliš příznivém počasí. Jsou tedy vybaveny zvýšenou odolností proti prachu a vodě dle standardu IP68. Nemusíte se tak obávat deště, potu, ani ponoření do hloubky 1,5 metru či vysokohorské túry.