Recenze Xiaomi Haylou LS02

Xiaomi Haylou LS02
Xiaomi Haylou LS02
Xiaomi Haylou LS02
Xiaomi Haylou LS02

Odborné recenze

  • Chytré hodinky Haylou LS02 disponují čtvercovým barevným displejem, jehož velikost činí 1,4 palců. Xiaomi v tomto případě použilo zobrazovací technologii TFT LCD s rozlišením 320 x 320 pixelů. Celková konstrukce hodinek činí 48 x 36 x 11,5 mm a váží 35 gramů. Hodinky Haylou LS02 jsou pak dodávány společně s 26,3 mm širokým silikonovým páskem, který lze jednoduše vyměnit za jiné pásky – ty si můžete pochopitelně dokoupit.

  • Chytré hodinky jménem Haylou LS02 zaujmou neokoukaným hranatým designem a klasickými oblíbenými funkcemi. Přístroj umí měřit počet nachozených kroků, ušlou vzdálenost a také srdeční tep. Kromě toho nechybí 1,4palcový displej, na kterém se zobrazují notifikace z telefonu, jako třeba příchozí zprávy z messengerových klientů nebo SMS. Oblíbená je i funkce přepínání hudby z telefonu přímo na vašem zápěstí.

  • V minulom roku sme boli svedkami prvých inteligentných hodiniek od značky Haylou. Model LS01 zožal neuveriteľný úspech a výrobca teraz prináša novinku v podobe Haylou LS02. Všetky špecifikácie aj podrobné porovnanie s prvou generáciu sa dozvieš v tomto článku. Pokiaľ hľadáš cenovo dostupné smart hodinky, tak Haylou LS02 sú tie správne hodinky pre teba. Konštrukcia je vyrobená z kvalitného plastu a hodinky disponujú certifikáciou IP68. Vďaka tomu sú vode odolné.