Recenze Xiaomi Amazfit Stratos 3

Xiaomi Amazfit Stratos 3
Xiaomi Amazfit Stratos 3
Xiaomi Amazfit Stratos 3
Xiaomi Amazfit Stratos 3

Odborné recenze

  • Po stylových hodinkách se špičkovým AMOLED displejem Xiaomi Amazfit GTS se v dnešní recenzi podíváme na hodinky ze stejné stáje, avšak s jiným zaměřením. Xiaomi Amazfit Stratos 3 jsou chytré hodinky více zaměřené na sportovce. Dokáže se novinka alespoň v některých ohledech vyrovnat třeba i hodinkám od Garminu či Suunto, které se těší mezi sportovci velké oblíbenosti?

  • Kombinace kvalitního sporttesteru a smartwatchů není tak jednoduchá, jak se může na první pohled zdát. O něco podobného se před nedávnem pokusil čínský výrobce Xiaomi, když na světlo světa vydal Xiaomi Amazfit Stratos 3, tedy už třetí generaci, která by měla přinést hlavně lepší analýzu sportovních výsledků. Do prodeje přišly v květnu 2020, a tak bylo jasné, že další recenze bude o nich. Všechno šlo prostě stranou. A proč to nadšení a očekávání z mé strany?

  • Už asi 2 týdny se mě ptáte, proč nosím na rukou 2 hodinky. Ke svým Apple Watch jsem totiž tentokrát ještě přidal na druhé ruce hodinky Amazfit Stratos 3. Hodinky, které jsou samozřejmě oproti Apple Watch cenově úplně někde jinde, ale pořád to jsou hodinky, které rozhodně stojí zařadit do hledáčku, pokud pokukujete po alespoň trochu chytrých hodinkách.