Xiaomi Amazfit Stratos 3

Xiaomi Amazfit Stratos 3
Xiaomi Amazfit Stratos 3
Xiaomi Amazfit Stratos 3
Xiaomi Amazfit Stratos 3

Informace o Xiaomi Amazfit Stratos 3

Amazfit Stratos 3 jsou vhodné pro každého, kdo žije aktivně a pravidelně sportuje. Celý koncept je uzpůsobený aktivnímu životnímu stylu od displeje až po ty nejmenší detaily. Jsou designované k dokonalosti, jsou praktické, elegantní, silikonový pásek lze přizpůsobit vašemu vkusu a dopřeje vaší pokožce dostatečnou cirkulaci vzduchu. Po stranách navíc najdete čtyři tlačítka, kterými můžete hodinky také ovládat, což oceníte především při běhu nebo zimních sportech, kdy díky rukavicím nemůžete display obsluhovat.

Opravdu dlouhá výdrž

V chytrých hodinkách najdete dva čipy a dva různé operační systémy, díky čemuž se z nich stává ideální společník nejen pro sportování, ale také pro vaši práci. Hodinky zvládnou v režimu Smart bez problému fungovat bez nabití celý týden, v Ultra úsporném režimu až dva týdny.

Běžte bez přestávky i tři dny

Xiaomi Amazfit Stratos 3 jsou vybaveny trojicí režimů, díky kterým si hodinky poradí i dlouhou a náročnou trasou, během které potřebujete naplno využívat služby GPS. Základní režim udrží hodinky v provozu 35 hodin, přičemž stále měří tepovou frekvenci, zobrazuje notifikace a GPS se aktualizuje každou vteřinu. Druhý, Vyvážený mód, se aktualizuje každých 5 minut a baterie v tomto režimu vydrží fungovat až 45 hodin. Poslední, úsporný režim, vypne měření tepové frekvence, notifikace a GPS se aktualizuje každou minutu. V tomto nastavení bude přístroj fungovat i 70 hodin.

Připravený na vše

V nastavení najdete 19 různých sportovních aktivit, mezi kterými nechybí ani zimní sporty, lyžování, hraní fotbalu, skákání přes švihadlo nebo triatlon. Najdete tu také algoritmus Firstbeat, který používají profesionální sportovci. Dokáže analyzovat efektivitu vašeho cvičení a připraví vám podrobná data a výsledky, takže můžete svůj trénink neustále vylepšovat a posouvat hranice svých možností.

Upozorní, kdy je čas zvolnit

Vývojáři přidali Stratos 3 do vínku snímač BioTracker PPG, abyste to s cvičením nepřehnali. Snímač je maximálně přesný. Zaznamenává údaje 24 hodin, 7 dní v týdnu a dokáže vás upozornit, pokud překročíte bezpečnou hranici aktivity. Hodinky dále disponují čtyřmi navigačními systémy - GPS, GLONASS, BEIDOU a Galileo, se kterými se rozhodně neztratíte.

S hudbou a vodou si rozumí

Hodinky disponují 2GB interní pamětí. Vejde se do nich tedy dostatek písniček na to, abyste mohli Stratos 3 spojit přes Bluetooth se svými bezdrátovými suchátky a můžete vyrazit na pravidelný tréning, aniž byste s sebou museli brát těžký a velký smartphone. A jsou voděodolné, tudíž bude váš sportovní výkon kompletně zaznamenaný, a to včetně plavání.