Xiaomi Amazfit Bip Lite

Xiaomi Amazfit Bip Lite
Xiaomi Amazfit Bip Lite
Xiaomi Amazfit Bip Lite
Xiaomi Amazfit Bip Lite

Informace o Xiaomi Amazfit Bip Lite

Nešetřete sebe ani svoje hodinky! Xiaomi Amazfit Bip Lite jsou lehoučké a jako stvořené pro veškeré sportovní a outdoor nadšence a vydrží opravdu hodně! Jsou vybaveny sportovními režimy od běhu, přes chůzi až po cyklistiku a změří vám všechny důležité aspekty, jako je srdeční tep, délka cvičení či rychlost běhu. Navíc vás potěší i maximální výdrž baterie, díky které poběží hodinky v provozu až 45 dní.

Pohodlné, praktické i stylové

Hodinky jsou navrženy tak, aby vám perfektněsedly a při sportování nepřekážely. Tělo hodinek je z plastu, náramek je pogumovaný a vyměnitelný. Jasně viditelný displej chráněný sklem Gorilla Glass o velikosti 1,28" se rozsvítí pokaždé, když zvednete ruku, navíc je velmi intuitivní a svůj jas zvyšuje v závislosti na okolním světle. Hodinky váží pouhých 32 gramů a zvolit si je můžete z několika stylových barev. Současně jsou prachotěšné a splňují IP68 - jsou tedy i voděodolné.

Snadné spárování s vaším smartphonem

S Amazfit Bip si na váš smartphone ani nevzpomenete. Kromě klasických funkcí krokoměru, měření vzdálenosti, spánkové aktivity nebo výpočtu spálených kalorií vám neuniknou ani notifikace z telefonu, volání nebo SMS, svůj telefon navíc pomocí nich snadno odemknete. Pokud dlouho sedíte, i na to vás hodinky upozorní. Díky aplikaci Mi Fit navíc dostanete ty nejpřesnější data o svém sportovním výkonu.

Sportovní hodinky s neskutečnou výdrží

Hodinky Xiaomi Amazfit Bip budou stálým parťákem vašich sportovních výkonů. Mezi základními funkcemi nechybí krokoměr, GPS, měření vzdálenost ani akcelerometr. Hodinky umí monitorovat i spánkovou aktivitu a nadšení sportovci jistě ocení senzor srdečního tepu. Zaznamenají veškeré aktivity venku i uvnitř, např. při běhu na pásu v posilovně.

Připojte se kdykoli

Amazfit Bip mají vlastní operační systém a jsou kompatibilní s operačními systémy Android 4.4 a vyšší nebo iOS, synchronizovat hodinky s telefonem lze pomocí Bluetooth 4.0, prostřednictvím telefonu lze upravovat i vzhled ciferníku.