Recenze Withings ScanWatch

Withings ScanWatch
Withings ScanWatch
Withings ScanWatch
Withings ScanWatch

Odborné recenze

  • Francouzskou značku Withings jsem poprvé zaregistroval v dobách, kdy to ještě nebylo cool. V roce 2014 byla nositelná elektronika ještě v plenkách, Apple Watch ještě neexistovaly, chytré hodinky ostatních značek toho moc neuměly, a navíc měly tragickou výdrž. Zpočátku se tak rozmáhaly spíše levné náramky, které vesměs plnily funkci krokoměru.

  • Chytré hodinky pohltily z velké části trh se sportovními náramky, které měří srdeční tep a různé údaje o aktivitách. Již několik let se však funkce chytrých hodinek příliš nezměnily, koneckonců jsou stále vybaveny podobnými sadami senzorů.

  • Společnost Withings, kterou na chvíli koupila Nokia a pak zase prodala, už má za sebou dlouholetou zkušenost s vyráběním hybridních hodinek. Hybridní hodinky kombinují vzhled klasických ručičkových hodinek spolu s několika chytrými funkcemi a v dnešní době také už malým jednoduchým displejem. Tomu není jinak ani u nejnovějších Withings Scanwatch, které zaujmou především pokročilým sledováním vašeho zdraví. Umí totiž třeba měřit EKG nebo SpO2. Jak hodinky obstály v našem testu?