Withings ScanWatch Horizon

Withings ScanWatch Horizon
Withings ScanWatch Horizon
Withings ScanWatch Horizon
Withings ScanWatch Horizon

Informace o Withings ScanWatch Horizon

Objevte nejnovější chytré hybridní hodinky ScanWatch Horizon od společnosti Withings, které kombinují elegantní vzhled s chytrými funkcemi a nejmodernějšími lékařskými technologiemi vyvinutými ve spolupráci s předními kardiology. Jedná se o první hybridní chytré hodinky na světě, které uživatele upozorní na fibrilaci síní nebo syndrom spánkové apnoe. Kromě fitness a diagnostických funkcí disponují Withings ScanWatch Horozin dlouhou výdrží baterie až 30 dní a vodotěsnou konstrukcí, díky které jsou vhodné i do bazénu. Na chytré hodinky se vztahuje prodloužená 5letá záruka.

24/7 monitoring srdeční frekvence

Withings ScanWatch Horizon v průběhu dne monitorují srdeční frekvenci na zápěstí a zobrazí upozornění v případě, že je frekvence atypická či je detekován nepravidelný srdeční rytmus. Okamžité výsledky EKG se zobrazí přímo na ciferníku hodinek Withings ScanWatch Horizon nebo v mobilní aplikaci, kde je k dispozici podrobnější diagnostická zpráva.

Sledování denní aktivity a plnění cílů

Zlepšete vaši kardiovaskulární kondici pomocí specializovaných tréninkových metrik s měřením skóre kondice a hodnoty VO2 max. Samozřejmostí jsou aplikace pro měření počtu kroků a spálených kalorií. Pro přesné zaznamenání trasy a vzdálenosti hodinky Withings ScanWatch Horizon využívají funkci GPS z vašeho telefonu a integrovaný výškoměr.

Hodinky Withings ScanWatch Horizon nabídnou chytré funkce pro zdravější a klidnější spánek

Monitoring spánku poskytuje skóre na základě lehkého a hlubokého cyklu spánku, jeho délky a času probuzení. U chytrých hodinek Withings ScanWatch Horizon si můžete nastavit tichý vibrační alarm s funkcí inteligentního probuzení, které se aktivuje v optimálním bodě vašeho spánkového cyklu. Kromě analýzy spánku lze využít funkci Overnight Scan pro detekci příznaků spánkové apnoe, která sleduje informace o srdeční frekvenci, úrovni saturace kyslíkem a REM spánku. Zjištěná data lze posléze zobrazit v mobilní aplikaci Health Mate.

Hodinky s automatickou detekcí aktivity

Withings Scanwatch Horizon automaticky detekují aktivity, jako je chůze, běh, spánek, plavání nebo cvičení bez stisknutí jediného tlačítka. Sportovci zajisté ocení širokou nabídku přednastavených režimů pro pohybové aktivity s možností sledování naměřených hodnot přímo na zápěstí.

Withings Scanwatch Horizon jsou voděodolné

Hybridní hodinky Withings Scanwatch Horizon disponují voděodolnou konstrukcí, díky čemuž se stanou skvělým parťákem i na vašich podvodních dobrodružstvích až do hloubky 100 metrů. Hodinkám Withings Scanwatch Horizon nechybí ani režim pro automatické sledování plavání s měřením uplavané vzdálenosti, počtu záběrů a tempa.

Withings Scanwatch Horizon v atraktivním designu

Withings Scanwatch Horizon zaujmou elegantním designem, který kombinuje pevné pouzdro z nerezové oceli s mosazným ciferníkem a mosaznými luminiscenčními ručičkami. Ciferník je opatřen odolným safírovým sklem s ochranou proti poškrabání. Otáčením korunky můžete snadno procházet jednotlivé funkce na PMOLED displeji.

Příjem notifikací z mobilního telefonu

Díky podpoře zasílání mobilních notifikací zůstanete vždy ve spojení. V případě nového hovoru, SMS zprávy, emailu či jiného upozornění z podporovaných aplikací, hodinky Withings Scanwatch Horizon zavibrují a na displeji zobrazí náhled oznámení. S vaším mobilním telefonem chytré hodinky Withings Scanwatch Horizon spárujete přes bezdrátové Bluetooth rozhraní.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.7 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGAno
OxymetrAno
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasNe
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCNe
Typ NFC-
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSNe
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Běžná výdrž baterie720 h
Maximální výdrž baterie1200 h
Rozměry a váha
Výška43 mm
Šířka43 mm
Tloušťka13.28 mm
Hmotnost72 g
Výrobce
VýrobceWithings
Datum uvedení na trh

Varianty

Blue
Green

Porovnání

Porovnejte Withings ScanWatch Horizon s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.