Honor Watch Magic 2

Honor Watch Magic 2
Honor Watch Magic 2
Honor Watch Magic 2
Honor Watch Magic 2

Informace o Honor Watch Magic 2

Tělo z oceli, elegantní design, voděodolná konstrukce a sportovní duše. To jsou chytré sportovní hodinky Honor MagicWatch 2. Nabídnou vám nejen přehled o čase, dlouhotrvající výdrž a personalizovatelný ciferník, ale také bohatou řadou sportovních režimů, monitor srdečního tepu, GPS a GLONASS, barometr, výškoměr, předpověď počasí, relaxační cvičení a mnoho dalšího. Díky chytrému procesoru zařízení jednoduše a rychle propojíte se svým chytrým telefonem a využijete jej třeba jako přehrávač hudby bez nutnosti mít u sebe váš smartphone.

Design s luxusním dotekem

MagicWatch2 příchází ve výbavě s kvalitním displejem AMOLED chlubícím se funkcí Always On Display. Veškeré informace tak budete mít vždy na očích. Zpracovány jsou z ušlechtilé nerezové oceli s označením 316L, což je prémiový materiál běžně využívaný například v leteckém průmyslu. Je tedy vysoce odolný vůči škrábancům a nabízí vynikající poměr pevnost vs. hmotnost. Proto jsou hodinky lehké a téměř o nich nebudete vědět. Ať jste muž či žena, sportovec či elegán, díky barevným variantám si každý najde svého favorita.

Personalizovaný ciferník

Také ciferník můžete přizpůsobit svému vkusu a stylu. Pokud vám nestačí velká porce již integrovaných ciferníků, uložte si do hodinek třeba své oblíbené fotografie a mějte je na očích, kdykoli se na hodinky podíváte.

Podpora při sportování

Věnujte se pohybu naplno. 15 fitness režimů a 13 běžeckých režimů, kterými jsou hodinky vybaveny, vám pomohou efektivněji dosáhnout vašich cílů a zlepšovat dosavadní výsledky. Disponují také hlasovým asistentem a relaxačním dechovým cvičením pro uvolnění stresu. Díky voděodolnosti do 50 metrů si je můžete vzít i na plavání, zatímco nový zabudovaný senzor TruSeen 3.5 vám pomůže optimalizovat váš výkon, neboť i pod vodou dokáže přesně měřit srdeční frekvenci.

Baterie s dlouhou výdrží

Uvnitř přístroje tiká zcela nová optimalizovaná čipová sada od společnosti Huawei Kirin A1 jejíž výkon zajistí rychlejší reakce, ale přitom je energeticky efektivnější, takže hodinky vydrží déle nabité. Vydrží vám proto běžet překvapivě dlouho, a to až 14 dní.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.2 – 1.39 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrNe
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCNe
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie336 h
Maximální výdrž baterie600 h
Rozměry a váha
Výška45.9 – 41.8 mm
Šířka45.9 – 41.8 mm
Tloušťka10.7 – 9.4 mm
Hmotnost56 – 66 g
Výrobce
VýrobceHonor
Datum uvedení na trh

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Honor Watch Magic 2 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.