Recenze Honor Watch Magic 2

Honor Watch Magic 2
Honor Watch Magic 2
Honor Watch Magic 2
Honor Watch Magic 2

Odborné recenze

  • Na trhu s chytrými hodinkami se každou chvíli objevuje tolik nových produktů, že se v něm i sebezapálenější milovník technologií může začít ztrácet. Honor Magic Watch 2 pro mě osobně ale byly od začátku jasnou volbou pro testování, protože jejich design i parametry mě velmi zaujaly. Co ale nabídnou zapáleným sportovcům? Vyplatí se do nich investovat? To a mnohem více se dozvíte v dnešní recenzi.

  • Kategorie wearables zažívá v poslední době obrovský boom a nemít v dnešní době k telefonu alespoň jedna chytrá sluchátka, náramek nebo hodinky je téměř ostuda. Pokud vás chytré příslušenství také zlákalo a hledáte způsob, jak dále rozšířit funkcionalitu vašeho mobilu, nabízí se Honor Watch Magic 2 – sympaticky vypadající hodinky z dílny renomovaného čínského výrobce, které útočí přívětivou cenou, ale také dlouhou výdrží.

  • O vzájemných vazbách firem Huawei a Honor se není potřeba dlouze rozepisovat. Příbuznost se zkrátka nezapře, ať už se jedná o telefony, či příslušenství. Ačkoli většinou není problém od sebe obě značky odlišit, občas nastanou případy, kdy to ani zkušené oko recenzenta nemá jednoduché. Jedním z těchto případů jsou chytré hodinky Honor Magic Watch 2. Ihned po obdržení jednoho kusu na recenzi jsem se nemohl ubránit dojmu, že už jsem je někde viděl.

  • Čínská společnost Huawei prodává chytré hodinky jak pod vlastním názvem, tak pod značkou Honor. A právě pod druhou zmíněnou nálepkou vyšly historicky teprve druhé chytré hodinky, které dostaly název MagicWatch 2. Naše praktické zkušenosti s nimi odhaluje následující text. MagicWatch 2 jsou často přirovnávány k totožně vybaveným hodinkám Huawei Watch GT 2, které jsme recenzovali již dříve.

  • Hodinky Honor Watch Magic 2 rozšiřují nabídku nositelného příslušenství, a určitě nejsou nějakým otloukánkem. Zajímavý model Honoru kopíruje všechny funkce z úspěšných hodinek Huawei Watch GT2, které jsme již testovali. Model Honoru se odlišuje nepatrně v designu přední strany, jinak je zcela shodný. Ovšem hlavním rozdílem je cena, ta je o 1 000 Kč níže! Už za 4 990 Kč je nyní koupíte v eshopech.