Recenze Honor Watch GS Pro

Honor Watch GS Pro
Honor Watch GS Pro
Honor Watch GS Pro
Honor Watch GS Pro

Odborné recenze

  • Nejnovější chytré hodinky Honor cílí na sportovce a milovníky dobrodružství. Chlubí se kvalitním displejem, dlouhou výdrží i robustním zpracováním. Ne vždy se však tvrzení výrobce shodují s reálnými zkušenostmi. Otázka tedy zní jasně, obstály Watch GS Pro v našem testu? Považujete se za milovníky outdoorových sportů? V případě, že každý druhý víkend trávíte na horách s batohem na zádech, mohou být právě pro vás nové Honor Watch GS Pro tím pravým společníkem.

  • Chytré hodinky pro mě vždycky byly pokročilejším zařízením, než fitness náramek. V případě Honor Watch GS Pro to ale neplatí, což má své klady i zápory. Dlouhá výdrž je super, ale omezené funkce tyto hodinky brzdí. Výsledný kompromis i přesto může zaujmout. Nebo taky hodně naštvat… Dřív jste si sport neměřili vůbec a notifikace jste přijímali na telefonu.

  • V první řadě musím říct, že nejsem kdovíjaký fanoušek moudrých vymožeností. První smartphone jsem si koupil před dvěma léty a pro sportování používám své, dnes už téměř 5 let staré, Ambit3 Peak. Obecně je pro mě u takovýchto věcí důležitá funkčnost, odolnost a výdrž. Do krajů chytrých hodinek jsem tedy doposud téměř nezavítal. Berme tedy test hodinek Honor Watch GS Pro jako takovou zatěžkávací zkoušku, jak zvládnou hodně výkonnostní zacházení v kombinaci s omezenými zkušenostmi se smartwatch.

  • Honor Watch GS Pro splní nároky běžných sportovců, kteří rádi tráví volný čas a víkendy na kole, v bazénu, na lyžích nebo během či pobytem v multifunkční sportovní hale. To ale dokáže většina fitness trackerů a specialitou tohoto modelu je právě vysoká odolnost proti poškození, integrovaná satelitní navigace a dlouhá výdrž na baterii, díky nimž je lze vzít i na několikatýdenní pobyt v horách nebo divočině. Dlouhá výdrž a odolné tělo samozřejmě znamená i větší rozměry a hmotnost.

  • Nové chytré hodinky Honor Watch GS Pro mají inspirovat svoje majitele k pobytu venku. Honor má poprvé oficiální outdoorové zařízení, které se navíc pyšní nejen normou IP68 proti vodě a prachu, ale zvládly 14 typů vojenských testů MIL-STD-810G, což zahrnuje odolnost proti výkyvům teplot, písku, dešti, vlhkosti, nadmořské výšce a jiným extrémům. Loňské Honor Watch Magic 2 vyšly na necelých 5 000 Kč, novinka je na startu o 1 500 Kč dražší, ale určitě trochu lépe vybavená.

  • Náramkové hodinky Honor Watch GS Pro se chlubí armádní certifikací odolnosti MIL-STD-810G. Odolávají vysoké teplotě 70 °C, mrazu -40 °C, solné mlze 96 h, vlhkosti 240 h, teplotnímu šoku, solární radiace i slunečnímu svitu, prachu a drobnému písku, bahnu, dešti, vibracím, nárazům a jakékoliv nadmořské výšce na zeměkouli.

  • Společnost HONOR letos představila dvojici chytrých hodinek. Po recenzi malých hodinek HONOR Watch ES jsem na test obdržel další zajímavý model HONOR Watch GS Pro. Jedná se o odolné outdoorové hodinky, které se snaží zaujmout operačním systémem v češtině, až 25denní výdrží na jedno nabití a extrémní odolnost. V době psaní recenze se hodinky prodávaly za cenu 6 490 Kč.