Honor Watch GS Pro

Honor Watch GS Pro
Honor Watch GS Pro
Honor Watch GS Pro
Honor Watch GS Pro

Informace o Honor Watch GS Pro

Honor Watch GS Pro jsou moderní, velmi odolné hodinky, které všestranně využijete při jakémkoliv dobrodružství a aktivitě. Vybírat můžete z nabídky ať už zájmových, nebo profesionálních portovních režimů a dlouhá výdrž baterie zaručí bezproblémový chod během celé sportovní aktivity. Monitorovat můžete hned několik funkcí - například srdeční tep, spálené kalorie, množství kyslíku v krvi, nadmořskou výšku nebo počet ušlých či uběhlých kilometrů. Hodinky také fungují jako handsfree a zobrazují veškeré notifikace.

Přežijí i ty nejdrsnější podmínky

Hodinky byly navrženy tak, aby potěšily i ty nejnáročnější uživatele. Jsou testovány čtrnácti náročnými zkouškami, které zaručují, že hodinky odolávají vysokým i mrazivým teplotám, odolají vlhkému i prašnému prostředí a nebojí se ani velkých nadmořských výšek.

Výdrž baterie, která nezklame

Vaše sportovní i nesportovní aktivity už neomezí nedostatek energie. Ať už se vydáte kamkoliv, na hodinky se budete moci stoprocentně spolehnout. V běžném provozu vydrží běžet až 25 dní, se zapnutou GPS až 100 hodin.

Nenechají vás na holičkách

S hodinkami Honor Watch GS Pro nemusíte mít obavy, že někde zabloudíte. Mapují cestu a díky funkci Route Back vás vždy bezpečně dovedou zpět na začátek trasy. Hodinky mají navíc pro vás připravenou také bohatou škálu doplňkových informací, například čas východu a západu slunce nebo upozornění na blížící se špatné počasí.

Všechny potřeby telefonu na zápěstí

Pro vyřízení hovoru už nemusíte lovit telefon z kapsy nebo z příručního zavazadla. Hodinky mají ve výbavě integrovaný reproduktor a mikrofon a vy tak můžete hovory vyřizovat rovnou na zápěstí. Zároveň si během túry můžete přečíst zprávy nebo třeba pustit vaši oblíbenou muziku. Honor Watch GS Pro pojme až 500 skladeb.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.39 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrNe
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCNe
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie600 h
Maximální výdrž baterie840 h
Rozměry a váha
Výška49 mm
Šířka49 mm
Tloušťka15 mm
Hmotnost78 g
Výrobce
VýrobceHonor
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte Honor Watch GS Pro s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.