Recenze Garmin vívoactive 4S

Garmin vívoactive 4S
Garmin vívoactive 4S
Garmin vívoactive 4S
Garmin vívoactive 4S

Odborné recenze

  • Hodinek na běhání je všude spousta, jenže já od nich chci víc než jen kvalitně změřit trénink. Chci s nimi také dobře vypadat, poslouchat s nimi hudbu, platit i být v bezpečí. Proto jsem otestovala Garmin Vivoactive 4S. Moje první sportovní hodinky byly původní Vivoactive bez hudby a měření tepu, zvykla jsme si na to, že je nosím každý den, měřily mi kroky a informovaly mě o příchozích hovorech a zprávách.

  • Sportovní hodinky Garmin vivoactive 4S zaujmou hned na první pohled. Nádherné minimalistické zpracování oceníte nejen při sportu, ale i při pracovních schůzkách. Pod povrchem toho však hodinky ukrývají ještě mnohem víc – množství sportovních režimů, krokoměr, měření srdečního tepu a potěší i slušnou výdrží. Jak obstály v našem testování?

  • K narozeninám jsem od svého technologického nadšence dostala hodinky Garmin vívoactive 4S. Byl to takový krok do neznáma, neboť jsem hodinky nikdy nenosila a ani jsem nepřemýšlela o tom, že bych někdy začala a už vůbec ne sportovní. Nicméně tento model působí elegantně, což je zachránilo před uložením do skříně. Z počátku jsem byla v rozpacích, ale pomalu jsem se dozvídala, co všechno umí. To ve mně vzbudilo zvědavost a chuť je pořádně otestovat.

  • Ne že bych se nějak cíleně bránila moderním technologiím, ale je pravda, že jsem doposud nikdy na ruce neměla chytré ani fitness hodinky. A to rekreačně sportuju pravidelně po celý rok. Takže když jsem dostala jako překvapení hodinky Garmin vívoactive4S, byla jsem trochu v rozpacích. Hlavní bylo, že se mi hodinky po stránce designu hodně zalíbily, takže prostor pro další objevování byl otevřen (a manželovi spadl kámen ze srdce :-).