Garmin vívoactive 4S

Garmin vívoactive 4S
Garmin vívoactive 4S
Garmin vívoactive 4S
Garmin vívoactive 4S

Informace o Garmin vívoactive 4S

Chytré hodinky Garmin vívoactive4S jsou dalším přírůstkem do série vívoactive, která se může pyšnit vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Hodinky vívoactive 4S vybaveny bohatou náloží sportovních režimů, ze kterých si vyberete ideální podporu pro svou oblíbenou sportovní i nesportovní činnost. Bez problému změří váš srdeční tep a během noci dohlédnou i na váš spánek. Díky malým rozměrům a velmi elegantnímu minimalistickému provedení jsou perfektní volbou do fitka i na pracovní schůzku. Design lze díky vyměnitelným řemínkům snadno přizpůsobit vašemu stylu a vkusu.

Hodinky pro každodenní nošení i pro sport

Ačkoliv jsou hodinky Garmin vívoactive4S vybaveny výjimečnou elegancí a špičkový design jim nelze odepřít, v nitru skrývají funkce, díky kterým se stanou vašim ideálním trenérem. Sledujte dění a vaše pokroky na veliké barevné obrazovce s průzračnou viditelností a průměrem 1,1 palce. Rozlišení 218 × 218 pixelů je zase ideálním poměrem pro zobrazení všeho, o čem chcete mít přehled. Hodinky nebudou vaší ruce na obtíž, příjemný řemínek, nízká výška těla a jejich váha čítající pouhých 40 gramů vám dopřejí maximální komfort. A kdyby nebyly tak neokoukatelné, po chvíli ani nevíte, že je máte

Sportovní funkce všeho druhu

Jste-li vášnivý nadšenec sportu a veškerý volný čas po práci trávíte pohybem, na vívoactive 4S se při monitoringu výkonů vašich aktivit rozhodně můžete splehnout. Spolu s nimi můžete mít k dispozici analýzu výsledků z posilování, běhu, cyklistiky, plavání, veslování, lyžování, golfu a spousty dalších outdoor i indoor sportů. Rezistence hodinek vás trápit ale nemusí, disponují totiž odolností proti nárazům a 5 ATM.

Zabudované senzory

Při sebemenší aktivitě jsou v pozoru zabudované senzory, mezi kterými samozřejmě nechybí barometr, výškoměr, krokoměr, akcelerometer, gyroskop, senzor srdečního tepu, senzor spálených kalorií, okysličení krve a kompas. Hodinky pochopitelně zvládají sledovat také čas, ovládají budík, vibrace a dohlíží na váš spánek. Po spárování přes Bluetooth lze také využít hudební přehrávač.

Plaťte bezkontaktně

Pomyslnou třešničkou na dortu je možnost bezkontaktního placení skrze Garmin Pay nebo platformy NFC.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.1 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Běžná výdrž baterie15 h
Maximální výdrž baterie168 h
Rozměry a váha
Výška40 mm
Šířka40 mm
Tloušťka12.7 mm
Hmotnost40 g
Výrobce
VýrobceGarmin
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte Garmin vívoactive 4S s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.