Garmin vívoactive 4S

Garmin vívoactive 4S
Garmin vívoactive 4S
Garmin vívoactive 4S
Garmin vívoactive 4S

Informace o Garmin vívoactive 4S

Chytré hodinky Garmin vívoactive4S jsou dalším přírůstkem do série vívoactive, která se může pyšnit vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Hodinky vívoactive 4S vybaveny bohatou náloží sportovních režimů, ze kterých si vyberete ideální podporu pro svou oblíbenou sportovní i nesportovní činnost. Bez problému změří váš srdeční tep a během noci dohlédnou i na váš spánek. Díky malým rozměrům a velmi elegantnímu minimalistickému provedení jsou perfektní volbou do fitka i na pracovní schůzku. Design lze díky vyměnitelným řemínkům snadno přizpůsobit vašemu stylu a vkusu.

Hodinky pro každodenní nošení i pro sport

Ačkoliv jsou hodinky Garmin vívoactive4S vybaveny výjimečnou elegancí a špičkový design jim nelze odepřít, v nitru skrývají funkce, díky kterým se stanou vašim ideálním trenérem. Sledujte dění a vaše pokroky na veliké barevné obrazovce s průzračnou viditelností a průměrem 1,1 palce. Rozlišení 218 × 218 pixelů je zase ideálním poměrem pro zobrazení všeho, o čem chcete mít přehled. Hodinky nebudou vaší ruce na obtíž, příjemný řemínek, nízká výška těla a jejich váha čítající pouhých 40 gramů vám dopřejí maximální komfort. A kdyby nebyly tak neokoukatelné, po chvíli ani nevíte, že je máte

Sportovní funkce všeho druhu

Jste-li vášnivý nadšenec sportu a veškerý volný čas po práci trávíte pohybem, na vívoactive 4S se při monitoringu výkonů vašich aktivit rozhodně můžete splehnout. Spolu s nimi můžete mít k dispozici analýzu výsledků z posilování, běhu, cyklistiky, plavání, veslování, lyžování, golfu a spousty dalších outdoor i indoor sportů. Rezistence hodinek vás trápit ale nemusí, disponují totiž odolností proti nárazům a 5 ATM.

Zabudované senzory

Při sebemenší aktivitě jsou v pozoru zabudované senzory, mezi kterými samozřejmě nechybí barometr, výškoměr, krokoměr, akcelerometer, gyroskop, senzor srdečního tepu, senzor spálených kalorií, okysličení krve a kompas. Hodinky pochopitelně zvládají sledovat také čas, ovládají budík, vibrace a dohlíží na váš spánek. Po spárování přes Bluetooth lze také využít hudební přehrávač.

Plaťte bezkontaktně

Pomyslnou třešničkou na dortu je možnost bezkontaktního placení skrze Garmin Pay nebo platformy NFC.