Garmin tactix 7

Garmin tactix 7
Garmin tactix 7
Garmin tactix 7
Garmin tactix 7

Informace o Garmin tactix 7

Chytré, taktické GPS hodinky se safírovým sklíčkem, duálním, tlačítkovým i dotykovým ovládáním a všestrannými sportovně-outdoorovými funkcemi. Kromě speciálních taktických funkcí nabízejí zobrazení podrobných map, navigační funkce, hudební přehrávač, pokročilé tréninkové funkce a další funkce.

Dlouhá životnost baterií, vysoká odolnost, duální ovládání

Máte k dispozici až 28 dní provozu v režimu chytrých hodinek a až 89 hodin v režimu GPS. Hodinky jsou testovné na americké vojenské standardy (MIL-STD-810) a disponují velkým, 1,4″ displejem. Hodinky používají plnohodnotné tlačítkové ovládání, které je přesné a jisté i ve vodě nebo nízkých teplotách. Tlačítka nově doplňuje i dotykový displej, který je možné kdykoliv aktivovat a deaktivovat. Dotyk je skvělý například pro ovládání mapy.

Integrovaná zelená a bílá svítilna a podpora nočního vidění

Pro snazší orientaci v nedostatečném osvětlení vám LED svítilna zajistí rychlý přístup k jasnému, stabilnímu zelenému nebo bílému světlu. Velký 1,4” displej s nastavením jasu, doby podsvícení, denním/nočním režimem a podporou systémů pro noční vidění.

Funkce stealth mode, jumpmaster, kill switch

Funkce Stealth Mode aktivuje režim utajení, ve kterém hodinky fungují jako obvykle, ale neukládají/nesdílejí GPS pozici a vypnou bezdrátové komunikační technologie. Funkce Jumpmaster pomáhá výsadkářům při seskocích z velkých výšek s určením místa výsadku a s nasměrováním k cíli po seskoku. Bezpečnostní funkce Kill switch umožňuje v případě ohrožení použít speciální kombinaci kláves a vymazat všechna uživatelská data v paměti.

Duální zobrazení souřadnic a navigace

Jednoduchá synchronizace pozice s ostatními díky současnému zobrazení systémů UTM a MGRS na jedné obrazovce.
Funkce Projektování trasového bodu umožňuje uložení bodu, na kterém se nenacházíte, pomocí vzdálenosti a azimutu. Na takto zadaný bod je následně možné se navigovat. Navigujte přímo na místo nebo trasový bod z celosvětové letecké databáze. Nebo zvolte funkci Nejbližší a aktivujte trasu na nejbližší letiště.

Lovecké aktivity

Hodinky umožňují propojení s loveckými obojky a systémy pro sledování a trénink loveckých psů.

Informace o počasí

K dispozici je přístup k leteckým informacím o počasí včetně radaru NEXRAD, zpráv METAR a TAF, a údaje o větru, dohlednosti, tlaku a další.

Všestranné sportovní využití

K dispozici jsou přednahrané profily aktivit pro běh, jízdu na kole, plavání, lyžování, golf, turistiku, veslování, lezení na stěně a další. Každý sport využívá svůj sportovní profil se samostatným nastavením obrazovek, funkcí a režimu spotřeby.

Tréninky HIIT

Profil aktivity sleduje intervalové tréninky s vysokou intenzitou, včetně AMRAP, EMOM, Tabata a vlastního tréninku. Nastavte počet sérií, intervaly pro cvičení/odpočinek a další možnosti. Hodinky nabízejí automatická tréninková doporučení podle úrovně vaší kondice a každodenní doporučení běhu a jízd podle aktuální tréninkové zátěže a stavu tréninku. Doporučení se na displeji zobrazují na začátku tréninku.

Předpověď výsledků

Tato funkce vám na základě historie běhů a celkové kondice poskytne odhad, jaké by mohlo být vaše tempo a čas pro vzdálenost, kterou chcete uběhnout. Data o trendech vám ukážou vliv tréninku v průběhu času.

Data na mapovém displeji

Zobrazte si důležité informace na mapové stránce a sledujte průběh trasy, okolní orientační body a důležitá datová pole na jediné obrazovce bez nutnosti přepínání.

Funkce PacePro™ a metriky výkonu

Jedinečná funkce PacePro vám umožní naplánovat tempo závodu s ohledem na výškový profil trasy. Umožní naplánovat rychlejší tempo z kopce a pomalejší do kopce a je skvělou pomůckou pro udržení průměrného tempa na trati. Sledujte pokročilé tréninkové metriky jako je například dynamika běhu, VO2 Max s korekcí podle teploty a nadmořské výšky, VO2 Max trailový běh, regenerační asistent a další.

Funkce Real-time Stamina a regenerační asistent

Údaje z funkce Real-time Stamina vám umožní sledovat a regulovat námahu během výkonu a pomohou předejít přetížení na začátku běhu nebo jízdy na kole.
Po každém tréninku vidíte, jak dlouho je třeba regenerovat, než budete připraveni na další náročný výkon. Tato funkce zohledňuje intenzitu tréninku i další faktory, jako je stres, denní aktivita nebo spánek.

Jízda na horském kole

Zajímají vás podrobnosti o jízdě na MTB kole? Hodinky změří obtížnost (Grit™) a plynulost (Flow™) jízdy, změří počet skoků, jejich délku, dobu trvání a řadu dalších statistik, které vám pomohou se zlepšit. Funkce ClimbPro poskytuje podrobné informace a statistiky o výškovém profilu naplánované trasy. Funkce rozdělí trasu na jednotlivá stoupání a u každého z nich poskytne v reálném čase podrobné informace, včetně zbývajících metrů do vrcholu kopce.

Surfování na vlnách

Hodinky tactix jsou kompatibilní s aplikací Surfline Sessions™. Aplikace vytváří video každé vlny, kterou při surfování zachytíte na kameru Surfline®. Na videa se můžete podívat později a díky předplatnému Surfline Sessions zjistíte, jak jste si vedli.

Lyžování

Podrobné měření a vyhodnocení běžeckého i sjezdového lyžování a dokonce i skialpinismu nebo chůze na sněžnicích. Automatické vypínání stopek na lanovce, statistiky nastupaných a naklesaných metrů a mnohem více. Po spárování s hrudním pásem HRM-Pro™ (prodává se samostatně) přinášíme nově možnost měření dynamiky běžeckého lyžování. Dynamika poskytuje podrobnější analýzu běžeckého stylu a tréninku.

Podpora vícepásmového systému GNSS

Hodinky nabízejí přístup k několika globálním satelitním navigačním systémům (GPS, GLONASS, Galileo). Přístupem k více frekvencím vysílaným z navigačních satelitů dosáhnete přesnějšího určování polohy v oblastech, kde se signály GNSS odrážejí, slábnou nebo kam obvykle neproniknou.

Vestavěné ABC senzory

Navigaci v terénu vám usnadní snímače ABCvýškoměr (Altimeter) pro zjištění nadmořské výšky, barometr (Barometer) pro sledování změn počasí a tříosý kompas (Compass). Všechny senzory je navíc možné automaticky nebo manuálně kalibrovat.

Mapy

K dispozici jsou mapy golfových hřišť CourseView, které zobrazují více než 42 000 golfových hřišť z celého světa. K dispozici jsou i funkce zobrazující směr k jamce bez přímé viditelnosti nebo přepočet vzdáleností PlaysLike při hře do kopce nebo z kopce. Vydejte se na svahy s předinstalovanými lyžařskými mapami SkiView a zobrazte si názvy běhů a hodnocení obtížnosti pro více než 2000 resortů na celém světě. Hodinky tactix® 7 – Standard Edition mají podrobné mapy TopoActivevašeho regionu a umožňují bezplatné stažení dalších map z celého světa pro případ cestování. Pomocí Wi-Fi® můžete snadno instalovat a aktualizovat mapy a software i bez počítače.
Volitelné zobrazení hranic federálních veřejných pozemků na topografických mapách vám pomůže zjistit, kam vstupujete a kde se nacházíte.

Správce napájení

Chytrý správce napájení umožňuje sledovat, jak různá nastavení a režimy ovlivňují výdrž baterie hodinek. Zbývající výdrž se navíc zobrazuje ve dnech a hodinách, abyste přesně věděli, kolik času vám zbývá do dalšího nabití.

Sledování tepu na zápěstí a pulzní oxymetr

Získejte celodenní údaje o svém srdečním tepu – včetně upozornění na vysoký nebo nízký tep. Sledujte například variabilitu srdečního tepu, podle které je určována míra zatížení organizmu. Snímač dokáže měřit tep dokonce i během plavání. Snímač Pulse Ox4 změří, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík. Tato hodnota je důležitá nejen při sledování aklimatizace nebo kvality spánku, ale také v případě virózy, která může mít vliv na fukci okysličení krve.

Monitoring spánku

Získejte záznam fází lehkého a hlubokého spánku a spánku ve fázi REM. Vše můžete sledovat na hodinkách i v aplikaci Garmin Connect na vašem telefonu.

Funkce body battery™

Funkce využívá údaje o odchylkách srdečního tepu, zatížení organizmu, kvality spánku a další data a počítá rovnováhu mezi odpočinkem či regenerací a výdejem energie. Hodnotu Body Battery vyjadřuje pomocí hodnoty od 0 do 100.

Měření frekvence dýchání

Hodinky měří a zaznamenávají dechovou frekvenci v průběhu dne i během spánku. V hodinkách jsou navíc k dispozici dechová cvičení, která vám pomohou správně dýchat nebo se zbavit vysokého stressu.

Funkce health snapshot™

Zaznamenejte dvouminutovou aktivitu a zjistěte důležité statistiky, jako je srdeční tep, variabilita srdečního tepu, nasycení krve kyslíkem, dýchání nebo stres. Potom na svém kompatibilním smartphonem vytvořte pomocí aplikace Garmin Connect™ zprávu s těmito statistikami, kterou můžete sdílet.

Více funkcí pro celodenní nošení

Zaznamenávejte si denní příjem tekutin, abyste nezanedbávali hydrataci. Když nastavíte automatický cíl, hodinky poskytnou i odhadovanou ztrátu potu a cíl se podle toho automaticky.
Na hodinkách můžete sledovat příchozí e-maily, textové zprávy a upozornění ze spárovaného smartphonu. Hodinky jsou kompatibilní s telefony Android i iOS.
Uložte si až 2 000 skladeb nebo využijte streamovací aplikace z kompatibilních služeb, jako je například Spotify, Deezer nebo Amazon Music, a poslouchejte ve sluchátkách s technologií Bluetooth®.
Zadejte svou platební kartu do hodinek a využijte bezkontaktních plateb Garmin Pay.

Bezpečnostní funkce

Při spárování s telefonem můžete se svými kontaktysdílet svoji aktuální polohu manuálně, nebo během vybraných venkovních aktivit automaticky za pomoci přednastavené detekce nehod

Connect IQ™ platforma

Podpora aplikací Connect IQ umožňuje do hodinek dohrát dodatečné vzhledy hodinek, datová pola a doplňkové aplikace z nabídky Connect IQ na vašem kompatibilním smartphonem s funkcí Bluetooth.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.4 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaAno
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Typ NFCGarmin pay
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Běžná výdrž baterie888 h
Maximální výdrž baterie2160 h
Rozměry a váha
Výška51 mm
Šířka51 mm
Tloušťka14.9 mm
Hmotnost89 g
Výrobce
VýrobceGarmin
Datum uvedení na trh

Produktová série

Varianty

PRO Solar Sapphire (PRO Solar Sapphire, Titan Black DLC/ Black Nylon Tactical Band)
PRO Solar Sapphire Ballistics (PRO Solar Sapphire Ballistics, Titan Black DLC / Black Nylon Tactical Band)
Standard Edition (PRO Sapphire, Titan Black DLC/ Black Silicone Band)

Porovnání

Porovnejte Garmin tactix 7 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.