Garmin Tactix Delta PRO

Garmin Tactix Delta PRO
Garmin Tactix Delta PRO
Garmin Tactix Delta PRO
Garmin Tactix Delta PRO

Informace o Garmin Tactix Delta PRO

Chytré hodinky Garmin Tactix Delta PRO se stanou neocenitelným pomocníkem, ať už budete kdekoliv. Ve výbavě hodinek nechybí akcelerometr ani barometr a hravě zvládnou měřit vzdálenost, počet pater, kalorie, zaznamenávat trasu, měřit tepovou frekvenci i pod vodou, či okysličení krve. Pro spárování s vašim smartphonem pak využijete technologii Bluetooth, ANT+, či Wi-Fi. Voděodolnost do 10 atmosfér se postará o to, že s nimi můžete plavat i potápět se do menších hloubek. Po spárování s chytrým telefonem budete mít k dispozici veškeré notifikace, jako jsou hovory, zprávy i upozornění z různých aplikací.

Taktické funkce pro členy ozbrojených složek

Tactix Delta nově přináší funkce, které ocení především členové armády či ozbrojených složek. Ty totiž umožňují rychle aktivovat nebo vypnout režim nočního vidění a režim utajení, který ihned přeruší bezdrátové přenosy a ukládání informací o poloze, aby nebylo možné vás vystopovat. Zobrazit polohu umí hodinky v duálním formátu souřadnic včetně vojenského MGRS. K dispozici také budete mít profily pro taktické aktivity včetně módu Jumpmaster pro seskok padákem.

Odolnost dle vojenských norem MIL-STD-810G

Hodinky se pyšní bytelnou konstrukcí. Jsou mimořádně odolné proti vysokým i nízkým teplotám, vodě či vlhkosti, nárazům i vibracím. Hodinky si za všech okolností zachovají svou bezchybnou funkčnost a zaručí vám přesné měření konkrétní i celodenní aktivity. Nadchnou i náročné uživatele, splňují totiž i těžké vojenské normy.

Dlouhá výdrž baterie

Baterie je svou kapacitou opravdu dobře stavěná a tak se budete moci na hodinky spolehnout i při vysokém zatížení. Se zapnutou GPS budou mít dostatek energie až na 60 hodin. Maximální doba provozu je až 80 dní v úsporném režimu hodinek na jedno nabití.

Spousta chytrých aplikací v telefonu

Stáhněte si do svého chytrého telefonu aplikaci Garmin Connect, která je zcela zdarma. Můžete tak mít pod kontrolou všechny naměřené statistiky. Uvnitř aplikace najdete přehled všech údajů z chytrých hodinek a dalších produktů Garmin. Aplikace je navíc v českém jazyce.

Vyrobeny ze špičkových materiálů

Hodinky jsou opatřeny vypouklým safírovým sklíčkem, černou lunetou z oceli s povrchovou DLC úpravou a černým ocelovým zadním krytem s povrchovou PVD úpravou. Při výrobě byly použity kvalitní materiály, aby hodinky při jakékoliv extrémní zátěži bez problému odolaly.

Rozličné sportovní režimy

Hodinky budou skvělým společníkem během jakékoliv sportovní aktivity, ať jde o běhání, kolo, veslování, fitness, golf, triatlon či plavání, v zimě vám dokonce změří výkon při lyžování. Každý z profilů si pak lze navíc upravit přesně na míru vašim potřebám.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.4 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Běžná výdrž baterie504 h
Maximální výdrž baterie1920 h
Rozměry a váha
Výška51 mm
Šířka51 mm
Tloušťka14.9 mm
Hmotnost97 g
Výrobce
VýrobceGarmin
Datum uvedení na trh

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Garmin Tactix Delta PRO s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.