Garmin Instinct 2S

Garmin Instinct 2S
Garmin Instinct 2S
Garmin Instinct 2S
Garmin Instinct 2S

Kde koupit

Logo Alza.cz
Logo CZC.cz
Logo MALL.CZ
Logo Smarty.cz

Na srovnávačích zboží

Informace o Garmin Instinct 2S

Garmin Instinct 2S jsou odolné, chytré GPS hodinky s kombinací sportovních, outdoorových, fitness a zdravotních funkcí. Hodinky Garmin Instinct 2 jsou charakteristické svým osobitým vzhledem. Jsou k dispozici v různých variantách podle účelu použití a případně také ve více velikostech a barvách. Všechny varianty mají společné charakteristické vlastnosti jako nízkou hmotnost, vysoce kontrastní displej nebo extrémní výdrž a odolnost. Více než 25 sportovních profilů umožňuje hodinkám nabízet různé funkce a nastavení pro různé sporty. Vhodné pro běh, jízdu na kole, plavání, lyžování, posilování, halové lezení, golf, jógu a další. Na 1 nabití baterie vydrží v režimu chytrých hodinek až 21 dní.

Navržené do extrému

Tyto odolné hodinky jsou vodotěsné do hloubky 100 metrů a jsou odolné proti vysokým teplotám a nárazům. Navíc díky pouzdru z polymeru vyztuženého vlákny a chemicky zpevněnému sklu Corning® Gorilla® Glass odolnému proti poškrábání snesou i ty nejtvrdší podmínky. Z pohledu odolnosti splňují podmínky vojenské normy MIL-STD-810.

Příjem více satelitních systémů

Hodinky jsou schopné přijímat a zpracovávat signál několika satelitních systémů současně. Konkrétně se jedná o satelitní systémy GPS, GLONASS a Galileo. V náročnějších prostředích tak hodinky fungují spolehlivěji, než pokud by bylo k dispozici pouze GPS.

Vestavěné ABC senzory

Navigaci v terénu vám usnadní snímače ABC – výškoměr (Altimeter) pro zjištění nadmořské výšky, barometr (Barometer) pro sledování změn počasí a tříosý kompas (Compass). Všechny senzory je navíc možné automaticky nebo manuálně kalibrovat.

Navigace po trase

Možnost navigace po naplánované nebo po prošlé trase. Trasy můžete snadno naplánovat například pomocí aplikace mapy.cz a prostřednictvím deníku Garmin Connect je přenést do hodinek. V terénu můžete také ukládat své body, ke kterým vás hodinky dokážou zpět dovést.

Chytré funkce

Po spárování s kompatibilním chytrým telefonem můžete na hodinkách sledovat příchozí volání, včetně jména volajícího, přijímat e-maily, textové zprávy a další notifikace z chytrého telefonu.

CONNECT IQ™ Platforma

Prostředí, které nabízí na stažení funkce, ciferníky hodinek a aplikace, které mohou rozšířit možnosti a funkce vašich chytrých hodinek. V prostředí Connect IQ je také možné doprogramovat a poskytnout vlastní obsah.

Detekce nehody

Při spárování s telefonem mohou hodinky detekovat případnou nehodu a automaticky nebo manuálně informovat vámi vybrané kontakty pomocí funkce Automatická detekce nehody.

Měření VO2 Max

Hodinky dokážou měřit hodnotu VO2 MAX. VO2Max je ukazatelem předpokládané výkonnosti. Stanovení VO2Max hodnoty zohledňuje i případné výkyvy výkonu způsobené horkým počasím nebo nadmořskou výškou.

Regenerační asistent

Po každém tréninku vidíte, jak dlouho je třeba odpočívat, než budete připraveni na další náročný výkon. Tato funkce zohledňuje intenzitu tréninku i další faktory, jako je stres, denní míra pohybu nebo spánek.

Měření tepu na zápěstí

Pomocí optického snímače na zadní straně, dokážou hodinky měřit srdeční tep, včetně možného upozornění na příliš vysoké nebo nízké hodnoty. Měření tepu ze zápěstí je k dispozici i během plavání.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje0.79 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaAno
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCNe
Typ NFC-
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Běžná výdrž baterie504 h
Maximální výdrž baterie1200 h
Rozměry a váha
Výška40 mm
Šířka40 mm
Tloušťka13.3 mm
Hmotnost43 g
Výrobce
VýrobceGarmin
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Varianty

Camo Edition
Deep Orchid
Graphite
Poppy
Solar Graphite
Solar Mist Grey
Solar Neo Tropic
Solar Surf Edition Ericeira
Surf Edition Waikiki

Porovnání

Porovnejte Garmin Instinct 2S s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.