Garmin Instinct 2

Garmin Instinct 2
Garmin Instinct 2
Garmin Instinct 2
Garmin Instinct 2

Informace o Garmin Instinct 2

Garmin Instinct 2 jsou odolné, chytré GPS hodinky s kombinací sportovních, outdoorových, fitness a zdravotních funkcí. Hodinky Garmin Instinct 2 jsou charakteristické svým osobitým vzhledem. Jsou k dispozici v různých variantách podle účelu použití a případně také ve více velikostech a barvách. Všechny varianty mají společné charakteristické vlastnosti jako nízkou hmotnost, vysoce kontrastní displej nebo extrémní výdrž a odolnost. Více než 25 sportovních profilů umožňuje hodinkám nabízet různé funkce a nastavení pro různé sporty. Vhodné pro běh, jízdu na kole, plavání, lyžování, posilování, halové lezení, golf, jógu a další. Na 1 nabití baterie vydrží v režimu chytrých hodinek až 28 dní.

Navržené do extrému

Tyto odolné hodinky jsou vodotěsné do hloubky 100 metrů a jsou odolné proti vysokým teplotám a nárazům. Navíc díky pouzdru z polymeru vyztuženého vlákny a chemicky zpevněnému sklu Corning® Gorilla® Glass odolnému proti poškrábání snesou i ty nejtvrdší podmínky. Z pohledu odolnosti splňují podmínky vojenské normy MIL-STD-810.

Příjem více satelitních systémů

Hodinky jsou schopné přijímat a zpracovávat signál několika satelitních systémů současně. Konkrétně se jedná o satelitní systémy GPS, GLONASS a Galileo. V náročnějších prostředích tak hodinky fungují spolehlivěji, než pokud by bylo k dispozici pouze GPS.

Vestavěné ABC senzory

Navigaci v terénu vám usnadní snímače ABC – výškoměr (Altimeter) pro zjištění nadmořské výšky, barometr (Barometer) pro sledování změn počasí a tříosý kompas (Compass). Všechny senzory je navíc možné automaticky nebo manuálně kalibrovat.

Navigace po trase

Možnost navigace po naplánované nebo po prošlé trase. Trasy můžete snadno naplánovat například pomocí aplikace mapy.cz a prostřednictvím deníku Garmin Connect je přenést do hodinek. V terénu můžete také ukládat své body, ke kterým vás hodinky dokážou zpět dovést.

Chytré funkce

Po spárování s kompatibilním chytrým telefonem můžete na hodinkách sledovat příchozí volání, včetně jména volajícího, přijímat e-maily, textové zprávy a další notifikace z chytrého telefonu.

CONNECT IQ™ Platforma

Prostředí, které nabízí na stažení funkce, ciferníky hodinek a aplikace, které mohou rozšířit možnosti a funkce vašich chytrých hodinek. V prostředí Connect IQ je také možné doprogramovat a poskytnout vlastní obsah.

Detekce nehody

Při spárování s telefonem mohou hodinky detekovat případnou nehodu a automaticky nebo manuálně informovat vámi vybrané kontakty pomocí funkce Automatická detekce nehody.

Měření VO2 Max

Hodinky dokážou měřit hodnotu VO2 MAX. VO2Max je ukazatelem předpokládané výkonnosti. Stanovení VO2Max hodnoty zohledňuje i případné výkyvy výkonu způsobené horkým počasím nebo nadmořskou výškou.

Regenerační asistent

Po každém tréninku vidíte, jak dlouho je třeba odpočívat, než budete připraveni na další náročný výkon. Tato funkce zohledňuje intenzitu tréninku i další faktory, jako je stres, denní míra pohybu nebo spánek.

Měření tepu na zápěstí

Pomocí optického snímače na zadní straně, dokážou hodinky měřit srdeční tep, včetně možného upozornění na příliš vysoké nebo nízké hodnoty. Měření tepu ze zápěstí je k dispozici i během plavání.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje0.9 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaAno
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCNe
Typ NFC-
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Běžná výdrž baterie672 h
Maximální výdrž baterie1560 h
Rozměry a váha
Výška45 mm
Šířka45 mm
Tloušťka14.5 mm
Hmotnost52 g
Výrobce
VýrobceGarmin
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Produktová série

Varianty

Camo Edition Graphite
Electric Lime
Graphite
Solar Mist Grey
Solar Surf Edition Bells Beach
Solar Tactical Edition Black
Solar Tactical Edition Coyote Tan
Solar Tidal Blue
dēzl™ Edition

Porovnání

Porovnejte Garmin Instinct 2 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.