Recenze Garmin Instinct 2

Garmin Instinct 2
Garmin Instinct 2
Garmin Instinct 2
Garmin Instinct 2

Odborné recenze

  • Chytré hodinky od společnosti Garmin patří drahně let k tomu nejlepšímu, co lze v tomto segmentu pořídit. Většinou jsou silně zaměřeny na sport a outdoor, což je případ i nové řady s označením Instinct 2. Kromě hromady funkcí nabízí i jednu zajímavou vlastnost – pokud splníte určité podmínky, nebudete je muset nikdy nabíjet.

  • Druhá generace odolných, téměř vojenských hodinek přichází ve dvou velikostech, s řadou nových možností a vylepšeným solárním nabíjením s nekonečnou výdrží.

  • Chtěli byste chytré hodinky, které se teoreticky nemusí nikdy nabíjet? Pak byste měli zpozornět, jelikož Garmin představil novou řadu hodinek Instinct 2, které jsou k dispozici hned v několika variantách, samozřejmě včetně verze se solárním panelem. A právě díky němu se hodinky udrží vždy nabité.

  • Americká společnost Garmin představuje v pořadí druhou generaci hodinek s názvem Instinct Solar, které oproti ostatním konkurentům vynikají solárním nabíjením. Původní zástupce vydržel necelé dva roky na prodejních pultech, takže výrobce si pochopitelně připravil citelná vylepšení.

  • Hodinky Garmin Instinct 2 patří v nabídce výrobce mezi ty levnější a na první pohled moc pozornosti nepřitáhnou. Mají plastové tělo a černobílý displej, nad čímž může leckdo ohrnout nos, ale umějí to náležitě zužitkovat. Vedle nižší ceny tak zaujmou například i nadprůměrnou výdrží, která se může teoreticky přiblížit až neomezené době.

  • Kdo nepotřebuje mapové podklady, barevný displej nebo kovové dýnko a má rád všechny standardní funkce Garmin, by měl být s hodinkami Garmin Instinct 2 Solar spokojený. Jsou odolné, jsou dostupné v několika edicích, velikostech a barvách.

  • Pro Instinct 2 neexistují alternativy. Outdoorovky, které se hodí i do města, dokážou běžet úplně bez nabíjení, mají chytré funkce, hromadu těch sportovních a to všechno zaobalí do vcelku příjemné cenovky balancující na hranici deseti tisíc.