Garmin Forerunner 255S

Garmin Forerunner 255S
Garmin Forerunner 255S
Garmin Forerunner 255S
Garmin Forerunner 255S

Informace o Garmin Forerunner 255S

Kompaktní a lehké sportovní hodinky Garmin Forerunner 255S na ruce ani neucítíte. Přesto se na ně můžete vždy spolehnout, ať už se chystáte na trénink, nebo chcete měřit kroky a spálené kalorie v průběhu celého dne. Hodinky mají 1,1" barevný displej a ovládáte je pomocí praktických tlačítek. Pokročilé technologie GPS, GLONASS a Galileo pomáhají přesně měřit vaši vzdálenost i rychlost při tréninku. Kromě informací o vaší denní aktivitě a zdraví máte k dispozici mimo jiné také funkci Garmin Pay pro pohodlné bezkontaktní platby v obchodech. S vodotěsností do 50 m lze hodinky bez obav používat i při plavání nebo sprchování.

Váš osobní trenér

Hodinky vám nejen že měří výkon při aktivitě, ale také suplují funkci osobního trenéra. Dokážou vám automaticky vytvořit ideální tréninkový plán tak, abyste v den závodu byli plně připraveni a mohli podat svůj životní výkon.

Integrované měřiče

Příslušenství je vybavené moderními inteligentními měřiči, které snímají celou řadu informací. Nechybí měřič tepu nebo snímač pulzního oxymetru. Hodinky dále vyhodnotí míru zatížení a regenerace organismu s funkcí Body Battery. V noci kontrolují kvalitu a délku spánku a ženám udrží pořádek v menstruačním či těhotenském cyklu.

Upozornění z telefonu

Spárujte hodinky se svým chytrým telefonem a udržujte se v kontaktu s okolím, aniž byste smartphone museli mít neustále před sebou. Přímo na hodinkách se vám zobrazí informace z aplikací i notifikace o příchozích hovorech a zprávách. Telefon vás proto nebude rozptylovat, abyste se mohli plně soustředit na výkon, práci či studium.

Aplikace v telefonu

Mějte přehled o své každodenní aktivitě a zobrazujte si záznamy cvičení i zpětně. K zajištění všech potřebných informací poslouží aplikace Garmin Connect, kterou si můžete zdarma stáhnout do svého telefonu. Hodinky se s aplikací pravidelně synchronizují a ukládají v ní všechna naměřená data, ke kterým se můžete kdykoliv vrátit i zpětně.

Ranní zpráva

Vstávejte každé ráno s aktuálními informacemi o svém odpočinku. Hodinky vám připraví každý den ranní zprávu, kde se dočtete, jak kvalitní byl váš spánek nebo jaký byl stav variability srdečního tepu. V aplikaci si navíc můžete nastavit konkrétní údaje, které se chcete každé ráno ve zprávě dočíst.

Dlouhá výdrž baterie

Podle toho, jak konkrétně hodinky používáte, se liší výdrž baterie. V režimu klasických chytrých hodinek se můžete spolehnout až na 12 dní provozu, abyste nemuseli hodinky každý den nabíjet. Pokud máte aktivní režim GNSS s GPS, výdrž dosahuje na 26 hodin. V režimu GNSS se všemi dostupnými systémy je výdrž uváděná na 20 hodin. V případě volby GNSS se všemi systémy a více pásmy se dočkáte až 13 hodin provozu.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.1 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplota?
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Typ NFCGarmin pay
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie26 h
Maximální výdrž baterie288 h
Rozměry a váha
Výška41 mm
Šířka41 mm
Tloušťka12.4 mm
Hmotnost39 g
Výrobce
VýrobceGarmin
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Varianty

Light Pink
Music, Black
Music, Whitestone
Powder Gray

Porovnání

Porovnejte Garmin Forerunner 255S s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.