Recenze Garmin Forerunner 255S

Garmin Forerunner 255S
Garmin Forerunner 255S
Garmin Forerunner 255S
Garmin Forerunner 255S

Odborné recenze

  • Forerunner 255 – tohle jsou nejlepší chytré sportovní hodinky do 10 000 Kč. Je to informace s kterou si vystačíte? Že ne? Tak vydrží 14 dní, mají navigaci po křivce, bezkontaktní placení a tolik tréninkových funkcí, že by se i sportovní kanonýr Coros mohl začít stydět.

  • Nabušená střední třída

    (www.zivotsgarminem.cz)

    Tohle se Garminu fakt povedlo. Představil hodinky, které jsou z nějakých osmdesáti procent stejně vybavené jako Forerunner 955 či Fénix 7, ale stojí podstatně méně. A díky tenkému a lehkému provedení o nich vůbec nevíte.

  • S Garminem je to podobné jako s auty. Garmin sice hodinky mezigeneračně nezvětšuje, jako to dělají automobilky se svými modely, ale posouvá jejich výbavu a schopnosti o kategorii výš. Když přišel na trh levný Forerunner 55, stal se z dříve základního a velmi jednoduchého sporttesteru v podání předchůdců s označením 35 a 45 „dospělý“ model.

  • Úděl redaktora technologických magazínů může být někdy značně ošidný. To si takhle chcete jen vyzkoušet trochu jiný svět, namísto toho dobře známého v podobě Apple Watch, a nakonec vás to testování natolik přesvědčí, že všechno ostatní hodíte do kouta a zůstanete u právě recenzovaného produktu. To je i příběh hodinek Garmin Forerunner 255.

  • Garmin Forerunner 255 je dalším pokračovatelem úspěšné řady sportovních hodinek a přináší zajímavá vylepšení. Celá řada Forerunner se zaměřuje na sportovce, kteří se chtějí posunout v tréninku na další úroveň a nebo se připravit na závod. Nový model Garmin Forerunner 255 poprvé do řady 2×5 přináší multi-sportovní aktivity a míří tak nově nejen na běžce, ale také na vyznavače triatlonu.