Recenze Garmin Enduro 2

Garmin Enduro 2
Garmin Enduro 2
Garmin Enduro 2
Garmin Enduro 2

Odborné recenze

  • Krok kupředu nebo vedle? Stále se nemůžu rozhodnout, co si o Enduro 2 vlastně myslet. Nově se do nich dostal hudební přehrávač, mapové podklady a zůstala výdrž jako kráva. Ale nejsou tam některé funkce zbytečně?

  • Pouhým okem jsou tyto hodinky těžko rozeznatelné, a proto si většina lidí bude myslet, že Garmin Fenix 7X a Garmin Enduro 2 jsou tytéž hodinky. Této myšlence rozhodně nahrává i fakt, že Endura 2 mají mapy a hudbu. Je tam vlastně nějaký rozdíl?

  • Buď se poslední dobou málo dívám po internetu, anebo se Garminu opravdu podařilo po dlouhé době opět udržet pod pokličkou nové hodinky. Ačkoliv se bystřejší mozky určitě ptaly, zda bude mít Garmin v sérii Fenix 7 i pokračování pro model Enduro, který se objevil původně s modelovou řadou Fenix 6

  • Překvapení, Garmin Enduro 2 si bere to nejlepší ze dvou oblíbených řad hodinek. Na světě je další skvělý sporttester legendární značky určený především pro ty, kdo chtějí opravdu dlouhou výdrž baterie, špičkové funkce a vysokou odolnost.

  • Společnost Garmin, která se soustředí primárně na nositelnou elektroniku právě představila novou generaci chytrých hodinek Garmin Enduro. Původní model zamířil na český trh loni v únoru a tak se přibližně po roce a půl můžeme těšit na novou verzi. Řada Enduro se vyznačuje dlouhou výdrží baterie, ale také hromadou funkcí a mimo jiné i vysokou cenou. Tak se pojďme podívat, co novinka umí

  • Když se řekne Garmin, většina z nás si patrně představí vlajkový model Fenix 7 v jedné z jeho mnoha variant. Americká společnost má nicméně ve svém portfoliu celou plejádu různých modelů, které se snaží vyhovět opravdu každému náročnému zákazníkovi. Na ty nejnáročnější sportovce se zaměřuje řada Enduro, jež nyní dostává druhou generaci.

  • Společnost Garmin představila nové chytré hodinky. Model Enduro 2 je tím nejlepším, co od této značky seženete. Jedná se o jedny z nejlépe vybavených smartwatch současnosti.