Fitbit Versa 3

Fitbit Versa 3
Fitbit Versa 3
Fitbit Versa 3
Fitbit Versa 3

Informace o Fitbit Versa 3

Chytré hodinky Fitbit Versa 3 vám nabídnou vše pro detailní sledování vašich sportovních aktivit a zdraví. Navíc také přináší perfektní kompatibilitu s mobilními telefony s operačními systémy Android a iOS. Jsou voděodolné, jsou vybaveny nepřetržitým sledováním srdečního tepu i zabudovanou GPS pro přesné měření sportovních aktivit. Velkým bonusem jsou navíc bezkontaktní platby prostřednictvím NFC a služby Fitbit Pay. Pochlubit se mohou i ve výdrži na jedno nabití, která činí 6 a více dní, rychlým nabíjením a nadchnou stejně tak krásným AMOLED displejem.

Integrovaná GPS

Hodinky jsou vybaveny integrovanou GPS, díky které dokážou s vysokou přesností měřit vzdálenost a trasu, a to včetně rychlosti, tempa a dalších údajů, aniž byste s sebou museli mít váš smrtphone.

Minuty v Aktivní Zóně

Odborníci doporučují každý týden strávit alespoň 150 minut aktivně. To přesně měří funkce Minuty v Aktivní Zóně, jakmile se dostanete do požadovaného rozpětí tepové frekvence.

Sledování srdečního tepu

Fitbit Versa 3 jsou vybaveny senzorem PurePulse 2.0 pro velmi přesné měření srdečního tepu. Hodinky zvládají měřit nepřetržitě 24 hodin denně, včetně monitorování spánku pro jeho přesnější analýzu. Díky vyladěnému snímači srdečního tepu budete mít přesné informace o tom, v jaké fázi tréninku jste, a můžete si snadno udržovat ideální tep pro spalování tuků.

Monitoring spánku

Model Fitbit Versa 3 toho umí opravu spoustu – například monitorovat váš spánkový cyklus a vyhodnotit jeho kvalitu v aplikaci Fitbit. Dozvíte se například, jak dlouho jste byli ve fázích lehkého, hlubokého a REM spánku.

Česká lokalizace

Společnost Fitbit hodinky kompletně lokalizovala do češtiny, která je dostupná pro Android i iOS. Stačí jen zvolit češtinu jako výchozí jazyk vašeho smartphonu. Nemusíte mít tedy obavy, že se s hodinkami nezvládnete dorozumět.

6+denní výdrž na nabití a rychlé nabíjení

|Jedno kompletní nabití dodá přístroji energii až na 6 dní a více. Pouhých 12 minut na nabíječce navíc stačí, aby byly hodinky připraveny kompletně monitorovat vaše zdraví a aktivity po celý den.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuHranatý
Úhlopříčka displeje1.58 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaAno
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrNe
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie144 h
Rozměry a váha
Výška40.5 mm
Šířka40.5 mm
Tloušťka12.4 mm
Hmotnost33.1 g
Výrobce
VýrobceFitbit
Datum uvedení na trh

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Fitbit Versa 3 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.