Fitbit Versa 2

Fitbit Versa 2
Fitbit Versa 2
Fitbit Versa 2
Fitbit Versa 2

Informace o Fitbit Versa 2

Hodinky Fitbit Versa 2 jsou přímo nabité prémiovými funkcemi. Na první pohled vás uchvátí špičkový AMOLED displej s technologií Always On se stovkou designových ciferníků a několikadenní výdrží baterie. Hodinky navíc fungují bezkontaktně a tak s nimi můžete i platit bez nutnosti hledat po kapsách peněženku a vytahovat platební kartu. Přístroj také bedlivě sleduje srdeční tep, monitoruje váš spánek nebo vám pro relaxaci nabídne dechová cvičení.

Stále na očích

Dotykový AMOLED displej podporuje režim Always On, který vám zobrazí nejen aktuální čas, ale i vámi zvolené aplikace a to při minimální spotřebě energie. Díky několikadenní výdrži baterie ani nemusíte řešit neustálé dobíjení. Hodinky jsou také odolné vůči vodě do hloubky až 50 m pod hladinou.

Aplikace na dosah

Stáhněte si z virtuálního marketu přesně takové aplikace, které potřebujete - předpověď počasí, hudební aplikace Spotify či sportovní aplikaci Strava, to vše na jednom místě. Na výběr budete mít také ze stovek ciferníků a přizpůsobíte si hodinky tak, aby skvěle doplnily váš outfit a styl. Díky asistentce Amazon Alexa budete mít dokonalý přehled o všech svých plánech.

Zdraví pod kontrolou

Pomocí pokročilých senzorů můžete mít celodenní přehled o spálených kaloriích a srdečním tepu. Funkce monitorování spánku vám zobrazí veškeré informace o celkové kvalitě spánku i spánkových cyklech. Podrobné statistiky si přehledně najdete v aplikaci na vašem smartphonu, kde najdete také tipy pro vylepšení kvality spánku.

Trenér na zápěstí

Hodinky vám umožní sledovat váš pokrok pomocí 15 typů pohybových aktivit včetně běhu, jízdy na kole, plavání nebo jógy. Nastavte si svůj cíl a hodinky vám jej pomohou dosáhnout! Stačí pouze spárovat hodinky s jakýmkoliv smartphonem vybaveným GPS a budete mít přehled o rychlosti i vzdálenosti v reálném čase přímo na svém zápěstí.

Platba bez peněženky

S Fitbit Versa 2 vybavenými technologií NFC a systémem Fitbit Pay zaplatíte snadno, rychle a bezpečně v obchodech, aniž byste potřebovali mít po ruce peněženku. Jednoduše hodinky bezkontaktně přiložíte k platebnímu terminálu.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuHranatý
Úhlopříčka displeje1.39 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaAno
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasNe
VýškoměrAno
BarometrNe
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Slot pro SIMNe
GPSNe
GLONASSNe
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Běžná výdrž baterie72 h
Maximální výdrž baterie144 h
Rozměry a váha
Výška39.95 mm
Šířka39.8 mm
Tloušťka12.2 mm
Hmotnost38 g
Výrobce
VýrobceFitbit
Datum uvedení na trh

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Fitbit Versa 2 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.