Xiaomi Roborock S7

Xiaomi Roborock S7
Xiaomi Roborock S7
Xiaomi Roborock S7
Xiaomi Roborock S7

Informace o Xiaomi Roborock S7

Xiaomi Roborock S7 s funkcí mopu je určený pro všechny druhy podlah. Je vybaven funkcemi automatického dobíjení, vysypáním zásobníku do stanice, senzory proti pádu ze schodů a nárazu a laserovou navigací LiDAR PreciSense.

Až 3 000 vibrací za minutu

Zaschlé skvrny od nápojů nebo ovoce, se kterými si některé automatické vysavače neumí poradit, se v případě Roborock S7 se sonickou technologií stávají minulostí. Za pomoci až 3 000 vibrací a setření za minutu vydrhne všechnu odolnější špínu.

Automatické nadzvednutí mopu

Při detekování koberce zapne vysavač Roborock novou funkci automatického nadzvednutí mopu. Zvládne tak při jednom výjezdu jak suché vysávání, tak i mokré vytírání. Komplexní uklízení podlah pro vás tak bude zcela bezpracné. Mop se rovněž zvedne po ukončení úklidu nebo při zadokování vysavače do nabíjecí stanice.

Efektivní úklid s vylepšenými kartáčky

Aby Roborock S7 účinně sesbíral všechny drobky, vlasy a podobné nečistoty, musí být co nejblíže k podlaze. Proto je hlavní kartáč plovoucí, což mu dovoluje dokonale kopírovat čištěný povrch, ať už je hladký nebo nerovný. Boční kartáčky jsou nově celogumové. Jsou tak více odolné a nebudou se do nich namotávat vlasy.

Chytrý úklid

U robotického vysavače Roborock S7 můžete navolit nejen typ prováděného úklidu, který bude pro danou místnost nejvhodnější, ale také dobu jeho začátku. Zároveň vás potěší vestavěná podpora chytrých asistentů. Konkrétně jde o Google Home, Alexu od Amazonu a Siri Shortcuts.

Ovládání Roborock S7 na dálku pomocí mobilní aplikace

S mobilní aplikací můžete Roborock S7 můžete odkudkoliv regulovat sací výkon, naplánovat úklid nebo sledovat aktuální trasu čištění. Rovněž můžete zpětně zkontrolovat, kde bylo vysáto a kde vytřeno.

Ultrasonická detekce koberců

Robotický vysavač Roborock S7 zmapuje terén vaší domácnosti pomocí extra přesné ultrasonické detekce koberců. Poté si zvolíte, zda bude vysavač v místech s koberci nadzvedávat mop nebo si je nastavíte jako no-mop zónu.

Roborock S7 vysává i vytírá

Dopřejte svým podlahám lesk a čistotu. Stačí jen spustit vysávání, doplnit vodu do 300ml nádobky s elektronickým dávkováním a Roborock S7 už sám efektivně zastane všechnu mokrou i suchou práci. Na jedno nabití a s plnou nádržkou vydrží až 3 hodiny hloubkového čištění na 200 m2.

Dokonalé mapování

Díky navigaci LiDAR vysavač s precizní přesností zmapuje vaši domácnost. Bude bezpečně identifikovat jednotlivé místnosti až do čtyř úrovní. Pro nastavení no-go zón a neviditelných zdí nebudete potřebovat žádné speciální doplňky.

Parametry

Základní parametry
Maximální doba provozu180 min
Maximální plocha200 m²
Maximální hlučnost67 dB
MopováníAno
Typy podlah
Tvrdé podlahyAno
KoberceAno
Filtry
EPA filtrAno
HEPA filtrNe
Překážky
Rozeznávání překážekBezdotykové
Překonávání prahů do výšky2 cm
Detekce schodůAno
Systém proti zamotání kabelůNe
Virtuální zeďAno
Ovládání
Na těleAno
Dálkový ovladačNe
AplikaceAno
Rozměry a váha
Šířka35 cm
Délka35 cm
Výška9.65 cm
Hmotnost4.5 kg
Objem nádoby na nečistoty470 ml
Objem nádoby na vodu300 ml
Výrobce
VýrobceXiaomi
Datum uvedení na trh

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Xiaomi Roborock S7 s jinými produkty v kategorii robotické vysavače.