Oculus Store – slevové kupóny a slevy – prosinec 2023

Aktuální slevové kódy a kupóny

Sleva

Sleva 25 % na Beat Saber

Saber je jedinečná rytmická hra pro VR, kde je vaším cílem sekat beaty v rytmu hudby. Každý beat určuje, který meč použít a jakým směrem. Hudba je složena tak, aby perfektně ladila s vytvořenými úrovněmi. Hra kombinuje pohyb s rytmikou a vizuálními efekty.
Platí neomezeně
Sleva

Sleva 25 % na SUPERHOT VR

Mnoha cenami ověnčený SUPERHOT VR je akční VR zážitek, kde čas plyne pouze když se pohybujete. Bez obnovujícího se zdraví nebo munice. Je to vy, sami, v menšině a přečíslení. Chytejte zbraně od nepřátel a probojujte se kinematografickou vichřicí pomalých projektilů.
Platí neomezeně
Sleva

Sleva 25 % na Assassin’s Creed® Nexus VR

Staňte se třemi legendárními Asasíny v této nové plnohodnotné akční dobrodružné hře Assassin’s Creed. Zažijte parkour, boj a skrývání jako nikdy předtím. Odhalte nové vzpomínky Ezia, Kassandry a Connora a zastavte Abstergo. Hra nabízí parkour v otevřených mapách, boj s různými zbraněmi a tiché eliminace nepřátel.
Platí neomezeně
Sleva

Sleva 25 % na Vermillion - VR Painting

Vermillion je olejomalířský ateliér ve vašem domě bez nepořádku. Naučte se malovat s oblíbenými YouTube umělci, malujte s přáteli v multiplayeru, nebo se ponořte do virtuálních ateliérů. Hra nabízí realistické míchání barev, vrstvy a široký výběr štětců. Dokončené dílo můžete sdílet nebo exportovat jako 3D model.
Platí neomezeně

Podobné obchody

Často kladené otázky a odpovědi

  • Nabízí obchod Oculus Store dopravu zdarma?

    Ne, tento obchod nenabízí dopravu zdarma.

  • Má obchod Oculus Store věrnostní program?

    Ne, tento obchod nemá žádný věrnostní program.

  • Jak lze obchod Oculus Store kontaktovat?

    Obchod můžete kontaktovat na telefonním čísle +14158492227 Také můžete zkusit komunikovat přes Facebook stránku MetaQuestVR (viz sekce "Sociální sítě"). Další možnosti, jak kontaktovat obchod Oculus Store, naleznete na stránce podpory (viz sekce "Kontaktní údaje").

Oculus Store

Sociální sítě

Sídlo společnosti

Meta Platforms
1601 Willow Road
Menlo Park, California
94025
Spojené státy americké

Všechny informace o slevách a hodnoceních obchodu jsou pravidelně aktualizovány a ověřovány. Data na této stránce byla naposledy aktualizována .