Leo Express – slevové kupóny a slevy – říjen 2023

Aktuální slevové kódy a kupóny

Slevový kód

Sleva 10 %

Sleva 10 % v Economy třídě v tarifu Dospělý. Platí na komerční vlakové spoje.
Platí do31. prosince 2023
Slevový kód

Sleva 30% na jízdenky do Polska

Sleva platí na jízdenky do Polska ve všech tarifech ve třídě Economy. Jedinou podmínkou je být zaregistrován ve věrnostním programu Smile Club. Jízdenky je možné stornovat nejpozději 24 hodin před pravidelným časem odjezdu spoje. Nabídka platí na jízdy do 30. 3. 2023.
Platí do14. února 2024
Sleva

Sleva 50 % dětem, studentům a seniorům

Děti, studenti a senioři cestují s 50% slevou na jízdenku! Tato sleva platí na území ČR a vztahuje se na všechny naše vlakové spoje v Economy třídě.
Platí neomezeně
Sleva

Sleva 20 % na zpáteční jízdenku

Zakupte si zpáteční jízdenku a získejte 20 % slevu z jízdy zpět
Platí neomezeně
Sleva

Promo jízdenka - sleva za včasný nákup

Promo jízdenka je jízdenka za sníženou cenu dostupná při nákupu v dostatečném časovém předstihu a zároveň na spoje, které nejsou tak vytížené.
Platí neomezeně
Sleva

Skupinové slevy - sleva 20 % pro 4–40 osob

Slevu 20 % získá každý cestující v tarifu Dospělý ve skupině 4-40 osob.
Platí neomezeně
Sleva

Slevy pro držitele průkazu ZTP, jejich průvodce a invalidy 3. stupně

Slevy od 50 % všem držitelům průkazu ZTP a ZTP/P, jejich průvodcům a invalidům 3. stupně s platným potvrzením. Platí jen v Economy třídě a jen v České republice.
Platí neomezeně
Sleva

Sleva 100 % na jízdné pro občany Ukrajiny

Bezplatně se ve 2. vozové třídě přepravují osoby, kterým byl Policií České republiky vydán výjezdní příkaz po vyslovení nepřijatelnosti žádosti o udělení dočasné ochrany. Bezplatná přeprava se poskytuje též cestujícím mladším 18 let, které osoba dříve zmíněná doprovází.
Platí neomezeně
Věrnostní program

Smile club

Staňte se členem Smile Clubu a čerpejte výhody věrnostního programu. Ihned po registraci získáte cashback 2,5 %. Vyšší věrnostní kategorie pak dosáhnete po nákupu jízdenek, cateringu nebo dobitím leo kreditů. Po každé cestě se vám pak část ceny vrátí v leo kreditech dle vaší aktuální kategorie a příště tak pojedete levněji. Čím více budete cestovat, tím větší odměny na Vás čekají.
Platí neomezeně
Věrnostní program

Předešlé slevy

Slevový kód

1+1 jízdenka zdarma

Využijte speciální nabídku 1+1 jízdenka zdarma a užijte si babí léto v Česku, Polsku a na Slovensku ve dvou. Sleva platí na jízdenky ve všech tarifech ve třídě Economy. Jízdenky je možné stornovat pouze společně a bez nároku na vrácení peněz nebo leo kreditů. Nabídka platí na jízdy od 4. 9. do 13. 9. 2023. Sleva platí na všech komerčních vlakových linkách Leo Express a na autobusových linkách Leo Express označených jako LEB98* nebo LEB99*.
Platilo do23. srpna 2023
Slevový kód

1 + 1 jízdenka zdarma

Využijte speciální nabídku 1 + 1 jízdenka zdarma od Leo Express a vytvořte si společné vzpomínky v evropských destinacích.
Platilo do31. března 2023
Slevový kód

Speciální akce 1+50 % sleva na druhou jízdenku

Kupte si jízdenky výhodně a vyrazte na podzimní výlet se slevou 50 % na druhou jízdenku. Platí ve všech tarifech ve třídě Economy na jízdy do 30. 3. 2023.
Platilo do15. ledna 2023
Slevový kód

Speciální akce 1+50 % sleva na druhou jízdenku

Kupte si jízdenky výhodně a vyrazte na podzimní výlet se slevou 50 % na druhou jízdenku. Platí ve všech tarifech ve třídě Economy při zakoupení sudého počtu jízdenek na stejném spoji.
Platilo do10. prosince 2022
Slevový kód

Sleva 10 %

Sleva 10 % v Economy třídě v tarifu Dospělý. Platí na komerční vlakové spoje.
Platilo do30. listopadu 2022

Podobné obchody

Často kladené otázky a odpovědi

  • Nabízí obchod Leo Express dopravu zdarma?

    Ne, tento obchod nenabízí dopravu zdarma.

  • Má obchod Leo Express věrnostní program?

    Ano, věrnostní program je k dispozici.

  • Jak lze obchod Leo Express kontaktovat?

    Obchod můžete kontaktovat na telefonním čísle +420220311700 nebo e-mailové adrese info@le.cz. Také můžete zkusit komunikovat přes Facebook stránku leoexpress (viz sekce "Sociální sítě"). Další možnosti, jak kontaktovat obchod Leo Express, naleznete na stránce podpory (viz sekce "Kontaktní údaje").

Leo Express

Kontaktní údaje

Sociální sítě

Sídlo společnosti

Leo Express s.r.o.
Řehořova 908/4
Praha
13000
Česká republika

Kategorie zboží


Všechny informace o slevách a hodnoceních obchodu jsou pravidelně aktualizovány a ověřovány. Data na této stránce byla naposledy aktualizována .