iMrňous – slevové kupóny a slevy – únor 2024

Aktuální slevové kódy a kupóny

Sleva

Slevy/akce

Hledáte kočárek a příslušenství pro miminko za bezkonkurenční cenu? Jste na správném místě. Vybírat můžete nejen kočárky, autosedačky a příslušenství, jako jsou dečky, kojicí polštáře či hnízdečka ve slevě, ale také akční sety kombinující například kočárek s prémiovou autosedačkou. Nebo kočárky s dárkem v podobě hračky, dečky, chůvičky či jiného příslušenství. Produkty ve slevě jsou nové a nejvyšší kvality. Vyberte si z naší nabídky a ušetřete spoustu peněz.
Platí neomezeně
Sleva

Výhodné sety

Vytvořte si vlastní set a ušetřete spoustu peněz. Jak na to? Stačí si vybrat kočárek a přidat k němu další doplňky. Jednoduše tak budete mít kompletní balíček pro mrňouska za výhodnější cenu.
Platí neomezeně
Doprava zdarma

Doprava zdarma nad 999 Kč

Při nákupu nad 999 Kč doprava až k vám domů zcela zdarma.
Platí neomezeně
Doprava zdarma

Podobné obchody

Často kladené otázky a odpovědi

  • Nabízí obchod iMrňous dopravu zdarma?

    Ano, při objednávce nad 999 Kč je doprava zdarma.

  • Má obchod iMrňous věrnostní program?

    Ne, tento obchod nemá žádný věrnostní program.

  • Jak lze obchod iMrňous kontaktovat?

    Obchod můžete kontaktovat na telefonním čísle +420725856858 nebo e-mailové adrese bezproblemu@imrnous.cz. Také můžete zkusit komunikovat přes Facebook stránku imrnous (viz sekce "Sociální sítě"). Další možnosti, jak kontaktovat obchod iMrňous, naleznete na stránce podpory (viz sekce "Kontaktní údaje").

iMrňous

Kontaktní údaje

Sociální sítě

Sídlo společnosti

SPIKOM s.r.o.
Kounicova 2929/5
Ostrava
70200
Česká republika

Všechny informace o slevách a hodnoceních obchodu jsou pravidelně aktualizovány a ověřovány. Data na této stránce byla naposledy aktualizována .