Xiaomi Redmi Note 9

Xiaomi Redmi Note 9
Xiaomi Redmi Note 9
Xiaomi Redmi Note 9
Xiaomi Redmi Note 9

Informace o Xiaomi Redmi Note 9

Není žádným překvapením, že výrobce Xiaomi použil pro telefon Redmi Note 9 jen ty nejlepší dostupné technologie. Můžete si tudíž každý den užívat rychlou systémovou odezvu, krásný obraz a baterii s ohromnou kapacitou a podporou rychlého nabíjení. Fotoaparát vás potěší čtyřmi objektivy - makro, ultraširokoúhlý, hloubkový objektiv a objektiv s vysokým rozlišením. Ale nemějte obavy, že se v tom ztratíte. S nastavením fotoaparátu vám pomůže praktický asistent Al, který připraví ty nejlepší úpravy a filtry pro váš snímek. A to vše budete ovládat přes špičkový display.

O třídu výkonnější procesor

Osmijádrový procesor MediaTek Helio G85 má za sebou řadu optimalizací a GPU se tak vyšplhalo k o 32 % a CPU 22 % lepším výsledkům oproti svému mladšímu bratrovi. Smartphone vykazuje skvělou výslednost i při slušném zatížení a zajistí reakce rychlostí blesku. Padání systému u Note 9 rozhodně nečekejte.

Bez nabíječky i několik dní

Výkonnému procesoru šlape na paty neméně nadupaná baterie s 5 020 mAh a rychlým 18W nabíjením. Na jedno nabití můžete telefonovat 33 hodin, poslouchat muziku až 147 hodin, hrát hry klidně 16 hodin v kuse anebo stejnou dobu používat GPS.

Objevte svoji přirozenou krásu

Za zmínku rozhodně stojí selfie kamera s 13Mpx fotoaparátem, kterému šéfuje umělá inteligence. Ta dokáže z rutinního selfíčka vytvořit bezkonkurenční snímek pomocí technologie, která rozpozná vaše přednosti a ty zvýrazní. Také vám nabídne nespočet filtrů, režimů a módů pro efektnější výsledek a nekonečnou zábavu.

Příjemný pro oči ze všech stran

Xiaomi Redmi Note 9 přišel na trh hned ve třech barevných variantách. Vybrat si můžete z lesní zelené, půlnoční šedé nebo polární bílé. Displej o velikosti 6,53" je chráněný pevným sklem Corning Gorilla Glass, obsahuje Nano vrstvu, která obrazovku chrání proti stříkající vodě a vyhovuje certifikaci TÜV Rheinland Low Blue Light, která dokazuje nižší vyzařování škodlivého modrého světla, čímž šetří vaše oči.